RoseHalı halı yıkama yerinde yıkama ile tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Halı Yıkama
Halı yıkama işi hassasiyet ve dikkat isteyen bir iştir. Firma olarak Antalya, Lara, Muratpaşa, Konyaaltı,Kepez bölgelerinde uzun yıllardır profesyonel olarak hizmet veren bir firmayız. İşimizi en iyi şekilde müşterilerime layık şekilde yerine getiririz. Halı yıkama konusunda yapmış olduğumuz titiz çalışmalar sayesinde bu sektörde hızlıca büyüyerek en çok tercih edilen firma haline geldik. En iyi reklamımız olan özenli işimiz, garantili ve güvenilirdir. Yıkanmak için bizlere verilen halılarınız ve eşyalarınız emin ellerdedir.
Halı Yıkama Tekniklerimiz
Halı yıkama konusunda birçok kişinin temizlik ve hijyen konusunda haklı endişeleri vardır. Firmamızın hassas çalışmaları sayesinde halılarınız havuz sistemine konmadan hijyenik bir şekilde yıkanır. Müşterilerimizin başkalarının halılarının kirlenme nedenleri hakkında düşüncelerinden dolayı endişeleri son derece yerindedir. Bizlerde bu hassasiyete önem vererek çalışmaktayız. Sizlerden aldığımız halıları numaralandırarak ayrı ayrı yıkayarak temizleriz. Halı yıkama tekniklerimizi sizlere şöyle açıklayalım;
• Halılarınız evinizden alınarak sınıflandırılır ve iplik yapına bakılır

• Halının çeşidine ve yapısına göre deterjan ve yıkama tekniği belirlenir

• Lekelere müdahale ederken halının zarar görmemesi için dikkatli çalışılır.

• Halılarınız başka müşterilerin halılarından ayrı olarak firmamızın geniş halı yıkama alanına serilerek makineler ile yıkanır.

• Halı yıkama makinelerimiz halılarınızdaki lekeyi ve kiri derinlemesine temizleyerek yok eder.

• Birçok kez köpüklenip yıkanan halılarda hiçbir şekilde deterjan kalıntısı kalmayacak şekilde bol suyla durulanır.

• Temizce durulanan halılar kurutma makinesi ile kurutularak askılara asılır ve tamamen kurur.

• Tamamen kuruduğundan emin olunan halılar kontrol tezgâhına alınarak lekelerin varlığı yokluğu kontrol edilir.

• Ardından titizlikle paketlenen halıların ücretsiz teslimatı yapılır.
Halı yıkama hizmetimiz garantilidir ve kusursuzdur. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, sizin içinize sinmeyen en küçük bir ayrıntıda yıkama işlemini tekrarlamaktadır.
Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler
Halı yıkama işlerinde dikkat edilmesi gereken bazı önemli konular bulunmaktadır. Bunlar arasında kaliteli halı yıkama deterjanı seçilmesi ve son teknoloji halı yıkama makinaları tercih edilmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle halılarınızın iyi bir şekilde yıkanması ve temiz olması için kaliteli deterjan kullanılması gerekmektedir. Halılarınızın dokusuna zarar gelmemesi için yıkama yapılan makinaların bakımının da iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir. Firmamızda her zaman kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır.
Saygılarımızla Rose Halı Temizlik Hizmetleri

Doğru Yıkama
Kurutma
Paketleme
Bizim İşimiz

Halı çeşitleri makine halısı makine yün halısı shaggy halı yün halı hint kilimi ısparta halısı bünyan halısı ladik halısı hereke halısı nepal halısı çin halısı ipek halısı Step halısı el dokuma halısı iran halısı

Makine Halısı
Makine Halısı Yıkama da Rose Halı Yıkama olarak biz, bize gelen halılarınızı özenle, el dokuma halısı ve makine halısı olarak ayırdıktan sonra özelliklerine göre yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Rose Halı Yıkama olarak en az sizin kadar bizim içinde halılarınız önemli. İşimizdeki özen kendimize olan güvenimiz sizi memnun edecek. Makine Halılarınız güvenle yıkansın size de hijyenik temizliğin rahatlığının tadını çıkartmak kalsın. Günümüzde yaygın olarak kullanılan halı çeşitleri arasında yerini alan Makine Halıları pek çok işletmeler de kullanılmaktadır. Ofis, Hastane, Okul gibi pek çok geniş alana sahip bu halılar doğal olarak kalabalık ortamlar içerisinde olduğu için çabuk kirlenmelere neden olacaktır. Bu durumda pek çok insanın geçtiği bu halıların dokuların da mikropların üremesine ve insan sağlığını olumsuz tetikleyecek risklerin oluşumuna sebebiyet verecektir. Diğer halılara göre yapısı gereği daha hassas özelliğe sahip olan Makine Halısı, dikkat gerektirecek bir temizlikten geçmesi gereklidir. Bu sebeple Firmamız tarafından gerçekleştirilen Makine Halısı Yıkama işlemlerimiz titizlik ile yapılmaktadır. Yaptığımız hizmetler ile halılarda derinlemesine temizlik gerçekleştirerek her türlü kir, saç telleri, toz ve mikroptan arındırarak titizlik ile temizliğimizi gerçekleştirmekteyiz. Yapılan temizliğimizin ardından Makine halıları ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşmuş olacaktır. Makine Halısı Yıkama işlemlerimizde son teknoloji cihaz olan santrifüj sıkma makinamız ile halılarınızın üzerlerinde meydana gelen ve üreyen mikropların giderilmesi gerçekleşir. Yıkama, sıkma ve kurutma üçlüsünün ardından halılarınız son aşama olan paketleme işlemlerimizin ardından ellerinize teslim edilmektedir. Kaliteli hizmet ve yaptığımız mükemmel çalışmaların sonucunda eski temizliğine kavuşmuş halılar ortaya çıkmaktadır. Göstermiş olduğumuz hizmetten memnun kalan insanlarımızı görmek bizleri işimizde daha çok asılmaya ve işlerimizi profesyonel bir şekilde devam etmeye sürüklemiştir. Hızlı servis ağımız ile Makine Halısı Yıkama konusunda oldukça başarılı işler ortaya çıkarmaktayız. Kısa sürede gerçekleşen temizliğimizin ardından halılarınız tarafımızca temin edilmektedir. Teknolojiye ayak uydurarak gösterdiğimiz profesyonel temizlik çalışmalarımıza sizlerde Makine Halılarınızı bizlere emanet ederek güvenebilirsiniz. Güvencenizin boşa çıkmayacağını belirterek sizler için en iyi temizlik programlarımızı uyguladığımızı söylemek isteriz. Artık Makine Halılarınız emin ellerde.

Makine Yün Halı
Makine Yün Halısı, zarar vermeyen özel şampuanlarla yıkanmalıdır. Tüylerinin yolunmasının ve yıpranmasının önüne geçmek için yumuşak fırçalar kullanarak yıkanmalıdır. Yanlış kimyasalların kullanılması, yün makine halılarının zarar görmesine sebep olacağından, lekelere müdahale için kullanılacak ürünler özenle seçilmeli, leke çıkarma işlemi dikkatle yapılmalıdır. Durulama işlemi çok iyi yapılmalı, kimyasal kalıntısı içeren halı, asla direk güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Ayrıca Yün Makine Halıları yıkama sırasında uzun süre ıslak kalmamalı yıkama işlemi ivedilikle bitirildikten sonra derhal sıkma işlemi yapılmalı ve halı askıya alınmalıdır. Halılarınız tam otomatik makinalarla tamamen hijyenik bir şekilde yıkanmaktadır. Halı çeşitlerine göre halı yıkama şampuanı, derecelendirilmiş su, kurutma odası, nem oranı gibi bir çok değer uzmanlar tarafından kontrol edilerek halılarınızın yıkanması sağlanmaktadır.

Shaggy Halı
Shaggy halı yıkama konusunda Antalya, Lara, Muratpaşa, Konyaaltı,Kepez bölgesinde deneyimli olarak hizmet veren halı yıkama firmamız sizlere kusursuz hizmet vermeye devam etmektedir. Shaggy halı yıkama konusunda yıllardır sorunsuz şekilde çalışma yapmaktayız. Tüm halı çeşitlerin de olduğu gibi shaggy halılarda da farklı yıkama teknikleri kullanılmaktadır. Shaggy halıları nasıl yıkadığımızı kısaca şöyle açıklayalım;
• Shaggy halı yıkama işlemine başlamadan önce halılar sirkelenir. Bu sayede halının tüyleri arasındaki toz ve kalıntılar arındırılır.

• Ardından shaggy halılara özel olan deterjan kullanılarak yıkanır.

• Yıkama işlemi yaparken shaggy halı tüylerine zarar verilmez.

• Özellikle shaggy halılar bol su ile durulanarak hiç deterjan kalıntısı bırakılmaz.

• Hızlı kurutma yapma tekniklerimiz sayesinde shaggy halınızda kötü koku, nem ve rutubet oluşmaz.
Shaggy halı yıkama konusunun haricinde kurutma yapmakta en çok dikkat gerektiren bir ayrıntıdır. Yünlerinin normal halılardan daha uzun ve aralıklı olması geç kurumasına neden olabilir. Firmamız bu konuda deneyimli olduğu için halılarınız tertemiz yıkanmış ve kurutulmuş olarak evinize teslim edilir. Ayrıca firmamız kaliteli ve profesyonel çalışmalarını en uygun fiyat garantisiyle sizlere sunmaktadır

Yün Halı
Antalya Yün halı yıkama firmamız tarafından profesyonel olarak yerine getirilmektedir.Antalya nın geneline özellikle Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı bölgelerine Yün Halı Yıkama Hizmetimiz bulunmaktadır. Halı ipliğine zarar vermeden rengini soldurmadan yün halıları yıkamak son derece önemlidir. Firmamıza yıkatmak için verdiğiniz halılarınızın türü ve ip yapısı sınıflandırılarak yıkanır. Yün halıları daha narin olacak bir şekilde sabun tozu kullanarak yıkıyoruz. Yün halı yıkama sırasında kullanılan sabun tozunun zararsız olması kimyasal içeriklerinin bulunmaması halının yün yapısına hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Eğer yün halıda leke varsa kesinlikle çamaşır suyu, tiner, yoğun kimyasal içeren yağ ve kir sökücüler kullanmıyoruz. Yün halılar için özel olarak aldığımız leke çıkartıcı deterjanları kullanıyoruz. Yün halı yıkama işlemleri dikkatli ve özenli bir şekilde tamamlandıktan sonra kurutma makinesi ile halılar maksimum 15 dakika içerisinde kurutulmaktadır. Aksi takdirde halı da su birikintileri halı kenarlarında birikerek sararmalara neden olabilir. Firmamız oluşabilecek hatalara kesinlikle fırsat vermeden çalışır. Hızlı bir şekilde kurutulan halılar askıya alınarak havalandırılır. Bu sayede halıda en küçük nem bile kalmaz. Halı tamamen kuruduktan sonra kontrol masasına serilerek son kontrolleri yapılır, halılar özenle poşetlenerek teslimatı yapılır.

Hint Kilimi
Hint kilimi yıkama işlemi son derece dikkat isteyen, özel şampuanlarla yıkanması gereken önemli bir iştir. Hint kilimi temizliği konusunda çalışmalarına uzun yıllardır devam eden ekibimiz siz değerli müşterilerimize hint kilimi yıkama konusunda hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Hint kilimleri çok değerli eşyalardır, hint kilimi yıkama konusunda eğitim almamış halı yıkama firmalarının hint kilimlerinize zarar verebileceğinizi unutmamanızı isteriz. Hint kilimi yıkama hizmeti veren firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Isparta Halısı
Isparta halısı yıkama konusunda uzmanlaşmış bir kadromuz vardır. Basit olarak düşünüldüğünde ısparta halılarıda el dokuma halı kategorisine girer. Ancak tabiiki diğer halılara göre belirli karakterist özellikleri vardır. Bir çok desende ve renkte ısparta halısı görebilirsiniz. Genel olarak bu halılar ince ve çok narin halılardır. Isparta halılarını evinizde temizlemek istiyor olabilirsiniz, ancak bu mümkün değildir. El dokuma halısı kategorisindeki hangi halıyı evinizde yıkarsanız bir daha o halıdan verim alamazsınız, renkleri karışır ve kullanılamaz hale gelir. Zamanıda geri alamıyacağınıza göre bu iş size büyük maddi zararlar veriz. Rose Halı Yıkama firmamız ısparta halılarının yıkanması konusunda engin bilgi birikim, kalifiye personel ve en uygun yıkama şampuanlarına sahiptir.Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez bölgelerinde ısparta halı yıkama hizmetimiz vardır. Rose Halı Yıkama firmamıza vermiş olduğunuz halılar garantili olarak tertemiz evinize teslim edilir. Halılarda temizlik işini bize bırakın. Rose Halı Yıkama emrinizdedir. Bir telefonunuz yeterlidir.

Bünyan Halısı
Bünyan Halı yıkama işinden bahsetmeden önce sizlere bünyan halısı hakkında bir kaç bilgi sunalım. Bünyan halısı kayseri’ de üretilmektedir. Tamamen el emeği göz nuru halılardır. Bünyan halıları genelde açık renkler kullanılarak üretilmektedir. En kaliteli iplikler kullanılarak çok büyük emeklerle dokunurlar. 6 m2 bir bünyan halıyı dokumak ortalama olarak 1 hafta sürmektedir. Bünyan halısının şanı Türkiye’ mizin sınırlarını çoktan aşmıştır. Tüm dünya ülkeleri bu narin halı hakkında mutlaka bilgi sahibidirler. Uzun lafın kısası el emeği göz nuru bu halıların temizliği konusunda azami dikkat gösterilmelidir. Bünyan halısının yıkanması gerçekten meşakatli bir iştir. Bünyan halısının yıkama şampuanı özeldir. Bünyan halısını normal programlarla halı yıkama makinalarında yıkamamak gerekir. Belirli bir devirdi, azami hassasiyet gösterilmelidir. Renklerinin karışmaması için ise uygun yıkama şampuanı seçilmelidir. Rose halı yıkama firmamızda bünyan halısı yıkama hizmeti verilmektedir.
Bunyan Halı Yıkama nasıl yapılır?
el emeği göz nuru bu halıların temizliği konusunda azami dikkat gösterilmelidir. Bünyan halısının yıkanması gerçekten meşakatli bir iştir. Bünyan halısının yıkama şampuanı özeldir. Bünyan halısını normal programlarla halı yıkama makinalarında yıkamamak gerekir. Belirli bir devirdi, azami hassasiyet gösterilmelidir. Renklerinin karışmaması için ise uygun yıkama şampuanı seçilmelidir. %100 güvenilir, %100 garantili yıkama hizmeti içn halı yıkama firmamızı arayabilirsiniz.El dokuma halıların temizliği diğer makine üretimi halıların temizliğine gör daha zordur. Bu zorluk halının renklerinin karışma riskinden kaynaklanır. Yani fabrika üretimi olan bir halı standart makinelerde kolaylıkla yıkanabilirken el yapımı halıların yıkanması daha fazla özen gerektirir. Kök boya özellikleri gereği makine yıkamasını kabul etmeyecektir. Antalya halı yıkama firmamızda bu el dokuma yıkama halıların özelliğine göre uygulama yapılacaktır. Süreç hakkında fikir vermesi bakımından temizlik firmamıza başvurduktan sonra önce halı ya da halılar evinizden alınır,yıkama isleminın ivedilikle yapılması gerekir.yoksa renkleri birbirine karışabilir.daha sonra kurutulur.son kontrolden sonra paketlenerek randevulaştıgımız gün evinize teslim edilir. Ayrıca teknik detaylarla ilgili de öğrenmek istediklerinizi firmamızdan bulabilirsiniz.Rose Halı Yıkama firmamızda Antalya'da bünyan halısı yıkama hizmeti verilmektedir.

Ladik Halısı
Ladik halılarınızı renklerinı bozmadan tam hijyen sağlıyoruz kullandığımız bitkisel şampuanlar bize son derece kolaylıklar sağlıyor bizlerde sizlerin bu sayede el dokuma halılarınızı güvenle yıkıyoruz siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim ilkemizdir. Ladik halılarınızı renklerinı bozmadan tam hijyen sağlıyoruz kullandığımız bitkisel şampuanlar bize son derece kolaylıklar sağlıyor bizlerde sizlerin bu sayede el dokuma halılarınızı güvenle yıkıyoruz siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim ilkemizdir. Rose Halı Yıkama olarak kendine has 13 renk içerisinde ve sadece bu renkler ile kullanılarak dokuması yapılanladik halı yıkama işleminde bu renk düzeni göz önünde bulundurulup yıkama ona göre yapılmaktadır. Ladik Halısı yıkama işleminden sonra özel şampuan enjekte edilerek, renk dağılmasına izin verilmeden kurutma alanlarında, büyük havalandırma motorları ile nemi alınıp ardından kurutma işlemi yapılmaktadır, biz Rose Halı Yıkama fabrikası olarak halılarınızı olması gerektirdiği şekilde yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Halı yıkama’da müşteri memnuniyeti bizim işimiz.

Hereke Halısı
Güzel ülkemizin en güzel halılarından bir taneside hereke halısıdır. Adındanda anlıyacağınız gibi hereke halıları Kocaeli ilimizin hereke şehrinde üretilir ve üretildiği ilçenin adını alır. 2 çeşit hereke halısı vardır. Bunlardan ilki ipek ile dokunan ikincisi yün ile dokunan hereke halılarıdır. Özellikle ipek ile dokunmuş hereke halıları yün ile dokunanlara oranla 3 kat daha fazla ilmek atılarak üretilmiştir. Hereke halıları çok sık dokunduğundan tüm desenlerin ayrıntılarını halı üzerinde rahatça görebilirsiniz. Hereke halısı yukarıda anlatmış olduğumuz gibi çok kıymetli halılardır. Hereke halılarını her evde görmek mümkün değildir. Eğer sizin bir hereke halınız var ise onun kıymetini mutlaka bilin. Rose Halı Yıkama firmamız hereke halısı yıkama işindede çok tecrübelidir. Hereke halıları için üretilmiş olan özel yıkama şampuanlarıyla yıkama yaparak hereke halılarınızı ilk günkü haline getiriyoruz. Halınızın kıymetini bilin, merdiven altı firmalara güvenmeyin. Kaliteyi ve temizliği Rose Halı Yıkama firmamızda bulucaksınız. Hereke halı yıkamasındada güvenin adresi biziz.

Nepal Halısı
Nepal halıları Tibet’te üretilmektedir. Tibet halılarından Tribal halısı anlamında da kullanılmaktadır. Nepal halılarının tarihi 16. yüzyıla kadar uzanır. 19. yüzyılda İngilizlerin Tibet’i işgaline kadar değeri anlaşılamamış, bu tarihten itibaren Dünya’da bilinir hale gelmeye başlamıştır. Nepal halıları 1970’lerde Nepal’de büyük bir yükselişe geçti ve bu nedenle “Nepal Halıları” ile anılmaya başlandı. O dönemde yerli halk üretim alanlarını küçük ölçekli işletmelerden arındırarak Avrupa pazarındaki taleplere cevap verebilmek adına Fabrikalar kurdular ve büyük kitlelere hitap eden bir halı türü haline getirdiler. Bugün Dünya genelinde en çok aranan halı türlerinden birisidir.
Nepal halısı ayrıcalıklı özel halılardan bir tanesidir. Çok büyük emeklerle dokunan bu halıların ana vatanı adındanda anlaşılacağı gibi Nepal dir. Nepal halısı çok değerlidir. Bu kadar büyük paralar verilerek alınan bu halıların temizliklerine azami önem gösterilmesi gerekmetedir. Tüm hassas halıların profesyonel olarak Nepal halı yıkama fabrikalarında yıkanmalarını tavsiye ediyoruz.Nepal halısı yıkama hizmetimiz yıllardır Rose halı yıkama kalitesi ile tüm Antalya’ya profesyonel olarak vermekteyiz. Nepal halılarınızın temizliği için Rose Halı Yıkama‘yı tercih edebilirsiniz.
Antalya Nepal Halı nasıl yıkanır?
Nepal halılarını ikiye ayırabiliriz. Makinede dokunan halılar ve elde dokunan halılar. Maalesef bazı firmalar makinede dokunan Nepal halılarını sırf isminden dolayı yüksek fiyat söyleyebilmektedir. Halbuki Türkiye’de üretilen makine halılarından farkı yoktur. Elde dokunan kaliteli iplik kullanılan Nepal halıları gerçek Nepal halılarıdır. Bunların fiyatı yüksektir. Bu kadar kaliteli halıların temizliği de önemli ve dikkatli yapılmalıdır. Makine Nepal halıları otomatik halı yıkama makinesinde yıkanabilirken, el dokuma halıları el makineleri ile yıkanmalıdır. En ufak bir hatada halı kullanılmaz hale gelebilir. Yıkama esnasında dikkat edilecek bir diğer püf noktası da mutlaka netürel şampuan tercih edilmelidir. Kimyasal mümkün mertebe kullanılmamalı ve özenle titizlikle halı yıkanmalıdır. Kurutma olarak kapalı ortam kurutma odası tercih edilmeli ve halı her zaman dediğimiz gibi dik olarak depolanmalıdır. Rose Halı Yıkama Fabrikası. Halı yıkama konusunda uzmanlaşmış olan firmalar bu özel halıları hakkıyla temizleyebilmektedir. Her halı cinsini aynı yıkama şampuanıyla yıkamaya çalışan bir çok firma vardır ve bu kötü sonuçlar doğurmaktadır. Rose Halı Yıkama firmamız tecrübesi ile tüm cins halılarınızın yıkama işlemine taliptir. Halılarınızda ışıltılı temizlik için bizi arayabilirsiniz.

Çin Halısı
Antalya Çin Halı Yıkama
Çok etkili olarak kabul edilen leke çıkarıcılar kullanılırsa halı camaşır suyu kullanılmış gibi bozulabilir. Çin halısı çok narin halılardandır.Yıkama işlemi yapılırken en çok zarar gören halı çin halısıdır. Bu sebeble bu halıların temizliği yapılırken çok dikkatli olunmalıdır.Çin halılarındaki bozulma genelde renk karışımı problemi değil,renk solması problemi olmaktadır.Renk solmalarının yüzde ellisi de evlerde yapılan temizlik esnasında uygun olmayan deterjanlar kullanılmasından kaynaklanmaktadır.Çin halılarını kesinlikle profosyonel olmayan kişilere veya tecrübesiz halı yıkama firmalarına yıkatmamanızı tavsiye ederiz.En küçük bir renk probleminin bile düzelmesi imkansızdır.Ayrıca bu halılar çok pahalı halılardır. halı yıkama Müşterilerimize çok iyi araştırma yapmadan çin halılarını yıkatmamalarını tavsiye ediyoruz.
Çin Halısı Nasıl Yıkanır?
Çin halısı profesyonel şekilde yıkanmalıdır. Yıkama işlemi kısa sürede ve derinlemesine yapılmalıdır, aksi takdirde halının renkleri ve desenleri birbirine karışır ve renkler parlaklığını kaybeder. Durulama işlemlerinin de yıkama işlemlerinin de hassasiyetle yapılması gerekir. Hassas yıkanmayan Çin halılarının iplikleri dökülür ve bütün görüntüsünü kaybeder. Ayrıca kimyasal içerikli halı yıkama deterjanları da Çin halısının renk ve dokularını bozmaktadır. Bu nedenle biz halılarınızı tamamen bitkisel içerikli deterjanlar ile yıkıyoruz. Çin halılarının da diğer halılar gibi direkt gün ışığında değil, kapalı ve klimalı, steril odalarda kurutulması gerekmektedir. Bizim kurutma odalarımız son derece steril ve kapalı yerlerdir. Halılarınız klimalarımız sayesinde mikrop ve bakterilere maruz kalmadan kurutulmaktadır.
Antalya Çin Halı Yıkama Hizmetlerimiz
Teslim aldığımız halılarınızı tozlarından arındırıyoruz. Makinelerimizde halınızın türüne özel yıkama programlarında özenle yıkıyoruz. Profesyonel makinalarımızla durulama ve sıkma işlemini gerçekleştiriyoruz. Halılarınızı özel kurutma odalarımızda kurutuyoruz. Halılarınızın son kontrollerini sağladıktan sonra söz verdiğimiz tarihte size teslim ediyoruz. Halı yıkama işlemlerimizin tamamın özel halı yıkama yerlerimizde yapılmaktadır. Firmamız sizlere garantili yıkama hizmetleri sunan, sektörün öncüsü tek Antalya halı yıkama firması olarak hizmet vermektedir.

İpek Halı
İpek halı yıkama kelimesi birçok kişinin yanlış bildiği bir terimdir. Aslıda ipek halılar yıkanarak değil silinerek temizlenir. Bu konuda firmamız diğer halı temizleme işlerinde olduğu gibi ipek halılarda da dikkatli bir şekilde çalışır. Maddi anlamda pahalı olan ve oldukça kıymetli olan ipek halıların görselliği muhteşemdir. Halının görselliğine ve şıklığına zarar vermemek için temizlik işlemleri dikkatli ve özenli bir şekilde yapılmalıdır. İpek halıları nasıl yıkadığımızı şöyle sıralayabiliriz;
• Öncelikle üzerindeki tozlar alınır

• İpek halı yıkama diye bilinen ipek halı temizliği yaparken, tüy yönüne doğru temiz bir bezle silinir

• Silme işlemini trikoretilen içerikli ya da perkloretilen içeren deterjanlarla yaparız.

• Eğer ipek halılarda silme ile geçmeyecek lekeler varsa özel leke çıkartıcılar kullanarak sileriz.

• Eğer halılarda silme ile geçmeyen lekeler mevcutsa yeşil sertifikalı leke çıkartıcılar kullanarak lekelere müdahale ederiz.

• Halı üzerindeki deterjan kalıntılarını durulamak adına yine bez yardımıyla tampon yaparak sileriz.

• İpek halılar da iz kalmaması adına kurutma demirlerine atılmaz, hızlı kuruyabileceği tezgâha serilir. Tamamen kuruyan ipek halının son kontrolleri yapılarak evinize teslim edilir.Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı bölgelerinde Kusursuz halı temizliği için bizlerle iletişime geçiniz.

Step Halı
Antalya Step Halı Yıkama
Step halılar dekoratif şekilleri ve capcanlı renkleriyle evlerimize farklı hava katan halılardan bir tanesidir. Step halıları oldukça pahalı halılardır, ancak halının kalitesine ve tasarımına bakıldığında bu pahalılığı hak ettiğini söyliyebiliriz.Step halı yıkama fiyatları kalitesi ve profesyonel temizlik teknikleri ile özenle uygulanmaktadır.Step Halının altındaki yapışkanlı kısım yıkama esnasında zarar görebileceğinden dolayı, çok dikkatli yıkanması gerekir. Step halıların cok özenli ve itinalı yıkanması yıkanması gerekir.Daha kaliteli ve katma değerli bir hizmet sunabilmek üzere kurulan Steo Halı Yıkama Tesisi, Türkiye’de ilk defa çevreye ve insana %100 duyarlı yaklaşımla, müşterilerimiz tarafından kullanılmakta olan ürünlerimize bir değer daha yükleyecek.Step halılarını özel yıkama şampuanlarımızla temizliyoruz. Step halıları özel halılardan bir tanesidir. Temizlenmesi olduça zor olan halılardan bir tanesidir. Ancak Antalya halı yıkama firmamızın sahip olduğu makinaları ve özel üretilmiş yıkama şampuanları ile step halılardada %100 güvenli halı yıkama hizmetini bizden alabilirsiniz. Halı yıkama alanında öncü firmalardan olan Antalya halı yıkama firmamız her cins halı yıkama hizmetinde yanınızdadır. Step halı yıkama ‘dada Antalya halı yıkama 1 numara.

El Dokuma Halı
El dokuma Halı Yıkama konusunda birçok firma işin ayrıntılarını bilmeden gelişi güzel yıkama yapmaktadır. Bu durumda son derece kıymetli olan el dokuma halılara zarar vermektedir. Firmamız tüm halıların yıkama tekniğini ve usulünü en ince ayrıntısına kadar bildiği için, içiniz rahat bir şekilde halılarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.Firmamız Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez bölgelerinde hizmet vermektedir. Firmamızın el dokuma halı yıkama şekli şöyledir;
• El dokuma halılarda kesinlikle deterjan kullanılmaz.

• Çünkü el dokuma halılar kirlendikçe suya girdiğinde köpürür.

• Yani halının kirlenmesi köpürmesine neden olduğu için deterjansız yıkama yapılır.

• Bu halı türünün yıkanması hızlı bir şekilde tamamlanmalıdır.

• Maksimum 15 dakika yıkanan el dokuma halılar kısa sürede kurutulmalıdır.

• El dokuma halı yıkama ve kurutması hızlı şekilde tamamlandıktan sonra, halıda demir izi kalmaması için tersten asılır.
Islaklıktan ve nemden tamamen arındırılarak kuruyan halıların son kontrolleri yapılarak incelenir. Temizliğinden emin olunan halılar özenle ambalajlanarak müşteriye teslim edilir. El dokuma halı yıkama konusunda ve tüm halı çeşitlerinin temizliğinde firmamıza güvenebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İran Halısı
İran halısı yıkama işlemi son derece dikkat isteyen, özel şampuanlarla yıkanması gereken önemli bir iştir. İran halısı temizliği konusunda çalışmalarına uzun yıllardır devam eden ekibimiz siz değerli müşterilerimize iran halısı yıkama konusunda hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. İran halıları değerli halılardır, iran halısı yıkama konusunda eğitim almamış halı yıkama firmalarının iran halılarınıza zarar verebileceğinizi unutmamanızı isteriz. İran halısı yıkama hizmeti veren firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.