Rose HalıYıkama

Aksu Halı Yıkama


Rose Halı Yıkama olarak; size bir telefon kadar yakınız.İstanbul da vermiş olduğumuz 10 yıllık hizmet ve tecrübenin şimdi Antalya da devam etmekte olduğunu siz Antalya sakinlerine memnuniyetle duyurmak isteriz. Antalya Aksu da bir telefon ile sizlere anında hizmet vermekteyiz.


Aksu Halı Yıkama
Aksu halı yıkama firması olarak bu sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Günden güne gelişen yıkama tekniklerimiz sayesinde halılarınızı, stor perdelerinizi, yorgan ve battaniyelerinizi özenle yıkarız. Her ürüne farklı deterjan ve yıkama tekniği uyguladığımız için halılarınızın iplik yapısı ve türü ne olursa olsun yıpranmadan zarar görmeden yıkanır.
Aksu Halı Yıkamada Halılar Nasıl Yıkanır?
Aksu halı yıkama firmamızı arayan müşterilerimizden adres bilgisi alarak kısa sürede evlerinden halıları alırız. Halıların diğer müşterilerin halıları ile karışmaması için ilk başta numaralandırma yaparak halılara etiket yapıştırırız. Halının ücreti, kaç adet olduğu ve teslimat bilgisinin yazılacağı fişimizi doldururuz bir nüshasını da müşterimize veririz. Bu aşamadan sonra halı yıkama işlemlerimizi şöyle sıralayabiliriz;
• Aksu halı yıkama firması öncelikle halılarınızın türünü ve iplik yapısını tespit eder.
• Halının yapısına göre yıkama tekniği ve deterjan tercihi yapar.
• Halılar yıkanmaya başlamadan önce sirkelenir ya da süpürülerek tozlar uzaklaştırılır.
• Eğer halıda leke varsa leke çözücüler uygulanır. Bu işlem yapıldığında halı ıslatılmış olur.
• Halının türüne göre deterjan kullanılarak makinelerimiz ile halılarınız derinlemesine yıkanır.
• Aksu halı yıkama firmasında derinlemesine yıkanan halılar bol su ile durulanır.
• Durulama yaptıktan sonra halıların suyu çekçek ile sıyrılarak halıdan atılır.
• Halı deterjanlardan tamamen arındırıldıktan sonra kurutma makinemiz ile en fazla 5 dakika içerisinde halılar kurutulur.
• Kurutulan halılar askılara alınarak havalandırılır.
• Aksu halı yıkama firması çalışanları tamamen kuruduğundan emin oldukları halıları kontrol tezgâhına alarak leke kalıp kalmadığına bakarlar.
• Temizliğinden emin olan halılar paketlenerek sahiplerine teslim edilir. Halı yıkama yerimizde kesinlikle havuz sistemi kullanılmaz. Halılarınız başkalarının halıları ile aynı havuza konularak durulanmaz. Hijyen, temizlik ve hassasiyet konularına en az sizler kadar dikkat etmekteyiz.
Aksu Halı Yıkama Hizmetleri
Aksu halı yıkama firmamız ücretsiz olarak halılarınızı alarak yıkayıp teslimatını yapar. Firmamız titiz çalışmaları sayesinde uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Olumlu müşteri yorumlarımız ve giderek artan müşteri potansiyelimiz işimizi en iyi şekilde yaptığımızın kanıtıdır. Sizlerde titiz çalışmalarımızdan uygun fiyatlara yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.
Antalya aksu Kundu Bölgesi Halı Yıkama
Kundu bölgesi halı yıkama firmaları arasında sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ışığında sunmaktayız. Geçmişten gelen tecrübe ile gelişen teknolojiyi bir araya getirerek kaliteli hizmet anlayışında ödün vermeden çalışmaktayız. Halı yıkama konusunda belirlediğiniz kriterler altında istemiş olduğunuz her türlü soruya net ve açık şekilde cevap vererek huzurlu bir yıkama hizmeti almanızı sağlıyoruz.
Kundu Bölgesi Halı Yıkama Aşamaları
Kundu bölgesi halı yıkama olarak, halılarınıza en az sizler kadar özen göstererek temizlemekteyiz. Yapmış olduğumuz çalışmalarımıza bölge genelinde ki otellerin halıları, halıfleksleri, yatak ve yorganlarının yıkanması da mevcuttur. Genellikle otel ve ev halıları ile halıfleksleri yıkamalarının referansı altında;
• Halılarınızı isteğe göre belirlediğiniz adresten istediğiniz zaman alıyoruz.
• İsteğinize göre halılarınızı bulunduğunuz adreste yıkıyoruz.
• Halılarınızı boyutu ve cinsine göre gruplandırıyoruz.
• Halı üzerindeki lekeleri tespit ederek uygun deterjan seçimi yapıyoruz.
• Alanında uzman personel ve son model teçhizatımız ile yıkama işlemine başlıyoruz.
• Yıkadığımız halılarınızı ıslak bir noktası kalmayacak şekilde sizlere teslim ediyoruz.
Kundu bölgesi halı yıkama olarak teslimat aşamasında halılarınızı birlikte kontrol ediyoruz. Herhangi bir şekilde çıkmayan leke, kurumayan halı olması durumunda istediğiniz temizliğe ulaşıncaya kadar tüm işlemlere devam ediyoruz.
Kundu Bölgesi Halı Yıkama
Sıklıkla hizmet verdiğimiz otellerin, halısı, yatak yorgan yıkaması, halıfleks yıkaması ve müşterilerimizin El dokuma halı,Step Halı,Yün Halı,ve ipek halılarını yıkamamız sonrasında almış olduğumuz başarılı puan ve olumlu dönüşlerin vermiş olduğu sorumluluk ile kendimizi ve envanterimizi her geçen gün daha da geliştirerek hizmet vermekteyiz. Kundu bölgesi halı yıkama olarak sizlerden teslim aldığımız halılarınızın, işlemler esnasında renk solması, deforme olma vb. durumlarında bütün sorumluluğumu üzerimize almak için halılarınızı garantimiz altında yıkamaktayız.
Halılarınızı uygun fiyatlar çerçevesinde, mümkün olan en kısa süre içerisinde kullanımınıza hazır bir halde sunacağımız taahhüt etmekteyiz. Halılarınız ilk günkü temizliği ve yeni görünümü ile kullanabileceksiniz. Müşteri memnuniyet ilkesini kendine hedef olarak edinmiş olan Kundu bölgesi halı yıkama olarak yıkama esnasında ya da sonrasında memnun kalmadığınız bir durum söz konusu olması halinde ödenecek olan tüm yıkama ücreti tarafınıza herhangi bir koşul gözetmeksizin iade edilmektedir.

  • Hızlı teslimat.
  • Profesyonel yıkama.
  • Garantili hizmet.
ikon