Rose HaliYıkama

Kepez Halı Yıkama


Kepez Halı Yıkama
Kepez halı yıkama geçmişten günümüze kadar gelen bölge genelindeki en iyi ve en deneyimli halı yıkama firmasıdır. Halılarınızı,(el dokuma,step halı,nepal halı,yün halı) yorganlarınızı, stor perdelerinizi evinizden alarak tertemiz yıkayarak sizlere teslim eder. Bölgemizde bulunan ofislere de özel olarak hizmet veren firmamız halıflekslerden koltuklara kadar itinalı temizlik yapar. Aradığınız temizliğe Kepez Halı Yıkama ile ulaşacaksınız.
Kepez Halı Yıkamada Halılar Nasıl Yıkanır
Öncelikle firmamızı arayan müşterilerimizden iletişim numarası alırız. Bizlere müsait oldukları zamanı belirtirler, firma servisimiz kısa sürede ev ve iş yerlerinden halıları ve yıkanacak eşyaları alır. Halılarınızı teslim alır almaz numaralandırarak oluşacak herhangi bir karışıklığa engel oluyoruz. Kepez Halı Yıkama firmamıza getirdiğimiz halılar kesinlikle başkalarının halılarıyla karıştırılmaz. Her müşterinin halısı ayrı ayrı serilir ve tek tek yıkanır. Yani halılarınıza başka kişilerin halısından toz, kir vb. şeyler gezmez. Firma olarak hassasiyet gösterdiğimiz en önemli kuralda budur. Ayrıca kesinlikle havuz sistemi kullanmıyoruz, halılarınızı tek tek duruluyoruz.
Kepez Halı Yıkama firması
halıları yıkamadan önce türünü ve iplik özelliğini tespit ederek yıkama tekniği belirler. Eğer halılarınızda leke varsa, halının iplik özelliğine göre deterjan tercihi yapar. Kuru halılarda leke çıkarıcılar deformasyon oluşturacağı için öncelikle halıları ıslatıyoruz. Deterjanla derinlemesine yıkandıktan sonra halılar durulanır.
Kepez Halı Yıkama firması
çalışanları halılarınızda hiç deterjan kalıntısı kalmayana kadar bol suyla durular. Durulama işlemi biten halılar hızlı bir şekilde makine yardımıyla kurutulur. Kurutulan halıların hava ile temas etmesi için, kurutma bölümümüze serilir. Tamamen kuruyan halılarda küflenme, kokma, nem gibi problemler oluşmaz.
Kepez Halı Yıkama firması
kuruyan halıları kontrol tezgâhına alarak kontrol eder. Halılar kontrol edilirken eğer leke kaldığı fark edilirse, yıkama işlemi tekrarlanır. Temizlendiğinden emin olunan halılarınız paketlenerek kısa sürede sizlere teslim edilir.
Firma Ayrıcalıklarımız
Kepez Halı Yıkama firmamız bu sektörde uzun yıllardır deneyimli olarak hizmet vermektedir. Bu sektörde deneyimli olmak bizi en iyi firma haline getirdi. İşimizi en iyi şekilde yapıyor olmamız en büyük reklamımız oldu. Uygun fiyat seçenekleriyle mükemmel temizlik hizmeti için bizlerle iletişime geçmenizi bekleriz.
Rose halı yıkama olarak Kepez in

Ahatlı MahallesiB

Ahatlı halı yıkama olarak, kurulduğumuz ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile sizlere daha iyisini sunmak için çalışmaktayız. Halılarınızı güvenle hijyenik olarak yıkatmak istediğinizde aklınıza gelecek ilk adresiz. Halılarınızın maddi ve manevi değerini göz önüne alarak, onlara en az sizler kadar özen göstererek detaylı şekilde yıkıyoruz.

Ahatlı Halı Yıkama Kalitesi Kirlenen halılarınızı ilk andaki görünümü ve temizliğine kavuşturmak için Ahatlı halı yıkama olarak çeşitli iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmanız halinde; •

Belirlediğiniz gün ve saatte halılarınızı adreslerinizden teslim alıyoruz. • Teslimat anındaki kontroller ardından halılarınızı garantimiz altında sizlerden teslim alıyoruz. • Halılarınızı boyutuna ve cinsine (ipek, yün, el dokuma) göre sınıflandırma yapıyoruz. • Halılarınızın üzerindeki lekeleri ve derinliklerini belirleyip, temizlikte güçlü deterjan ve malzeme seçimini yapıyoruz. • Alanında uzman personel ve son teknoloji ile donatılmış teçhizatımız ile leke çıkarma işlemine başlıyoruz. • Ahatlı halı yıkama güvencesi ile yıkanan halılarınızı özenle kurutuyoruz. • Özenle paketlenen halılarınızı belirlediğiniz adresinizde sizlere teslim etmek için yola çıkıyoruz.

Halılarınız size ulaştığı anda, temizlik ve sağlamlık kontrollerini sizler ile birlikte yerine getiriyoruz. Memnun olmadığınız bir durum olması halinde tüm süreci başa alarak yıkama işlemine, siz onay verinceye kadar devam ediyoruz. Halılarınızda deforme, yırtılma vb. sorun olması durumunda garantimiz altındaki halılarınızın tüm masraflarını karşılıyoruz.

İlk Tercihiniz Ahatlı Halı Yıkama Ahatlı halı yıkama olarak, ipek, yün, el dokuma halılarınız ve günlük olarak kullanmakta olduğunuz koltuklarınızın ilk günkü temiz ve güzel görünümünü sizlere sunacağımız taahhüt etmekteyiz. Halı yıkama sektöründe en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Yıkatma işlemi tercih listenizde ilk sırada olmanın vermiş olduğu onu ve yüklediği sorumluluk çerçevesinde her geçen gün kendimizi ve envanterimiz geliştirip hizmet vermekteyiz.

Sağlık Bakanlığından hijyen onayı almış deterjanlarımız ile yıkamış olduğumuz halılarınızda huzur ve güvenle vakitler geçirebilirsiniz. Ahatlı halı yıkama olarak, kuruluşumuzdan bugüne kadar hedef olarak belirlediğimiz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda, beğenmediğiniz bir işlem olması halinde hiçbir koşul gözetmeksizin yıkama ücretiniz iade etmekteyiz. Bize istediğiniz zaman ulaşabilir, bilgi alabilir ve kaliteli bir yıkama hizmeti alabilirisiniz.
Altıayak Mahallesi

Altınova Düden Mahallesi
Antalya Kepez Altınova’da halı yıkama hizmeti veren firmamız, Altınova halı yıkama hizmetinin yanı sıra farklı ilçe ve mahallelere de hizmet sunmaktadır. Halı yıkama işlemi yapılırken sıralama vardır. Yıkama öncesinde ilk yapılan işlem toz almadır. Servisle kapıdan alınan halılar temizleme bölümüne sokulmadan önce toz alma makinesinden geçirilmektedir. Bu işlemde halılar içinde bulunan kum, toz, kıl ve benzeri yabancı maddelerden arındırılmaktadır. Toz alma işlemi, yıkamanın en önemli safhalarının başında gelmektedir. Toz makinesinden geçirilmeyen halılarda bulunan yabancı maddeler suyla temas ettiğinde çamura dönüşmektedir.

Bu da yabancı maddeleri çıkarılması olanaksız bir hale getirmektedir. İkinci aşama ise yıkamadır. Tozdan tamamen arındırılan halılar organik halı şampuanı ile yıkanmaktadır. Yıkama işleminde halıların ön ve arka yüzü fırçalanmaktadır. Lekelere de özel bir işlem uygulanmaktadır. Son aşamada ise halıların üzerindeki şampuan durulanmaktadır. Halı yıkama işleminin üçüncü aşaması ise santrifüj işlemidir. Halılar santrifüj makinesinde sıkılmaktadır. Sıkma işleminde halının cinsine göre en uygun devir tespit edilmektedir. Bu işlemde halının üzerindeki fazla su atılmaktadır. Altınova halı yıkama firmamızda uygulanan bu işlemin ardından halının kısa sürede kuruması sağlanmaktadır. Halı makineye rulo halinde yerleştirilmektedir ve su sayede zarar görmesi önlenmektedir. Dördündü aşama ise halıların havalandırılmasıdır. Santrifüjden çıkan halılar kurutma odasına alınmaktadır ancak bu aşamada ilk yapılan işlem havalandırma askılıklarına asılmasıdır. Bu sırada halılar havalandırılmaktadır. Kurutma orasında ise özel bir cihaz vardır ve bu sayede halılar kısa sürede kurumaktadır.

Sondan bir önceki işlem ise hava almadır. Kurutma odasından çıkan halılar hav alma makinesine sokulmaktadır. Bu işlem sonrasında da halılar paketleme bölümüne alınmaktadır. Paketleme bölümü önemlidir. Burada son kontrol yapılmaktadır. Leke çıkmamış olan halılar varsa, bu halılar yeniden yıkama bölümüne aktarılmaktadır. Son aşama ise paketlemedir. Tamamen temizlenen halılar bu aşamada müşteri numarasına göre ayrılmakta, kısa süre içinde de sahibine teslim edilmektedir. Altınova halı yıkama firmamız, özel halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Yün halı, Isparta halı, Hereke halı, ipek halı, Çin halısı gibi değerli halılar özenli bir şekilde yıkanmaktadır. Bu halılar yıkama işleminde herhangi bir zarar görmemektedir.

Altınova Orta Mahallesi
Altınova Sinan Mahallesi

Atatürk Mahallesi

Atatürk halı yıkama olarak, halılarınızın sizler için maddi ve manevi değerini bilerek, en az sizler kadar itina göstererek temizlemekteyiz. Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile yılların deneyimini, gelişen teknoloji ile harmanlayarak, sizlere en iyisini sunmak için hizmet vermekteyiz. Aklınıza takılan bütün sorulara net ve açık şekilde cevap vererek güven içinde halılarınızı yıkamaktayız.

Atatürk Halı Yıkama Rahatlığı Atatürk halı yıkama olarak, kirlenen ve temizlenmesi zor halılarınız artık sizler için sorun olmaktan çıkacak. Halılarınızı ilk günkü gibi temiz ve güzel bir görünümde kullanacağınız taahhüt etmekteyiz. Bunun için; •

Halılarınızı evinizden belirlediğiniz gün ve saatte özel servisimiz ile teslim almaktayız. • Teslim alırken yapılan sağlamlık ve leke kontrolü sonrasında, yüzde yüz garantimiz altında sizlerden alıyoruz. • Halılarınızı cinslerine ( ipek, yün ve el dokuma) göre gruplandırıyoruz. • Leke ve lekenin derinliğine göre deterjan ve teçhizatımızı belirliyoruz. • Güçlü leke çıkarıcı ve alanında uzman personelimiz ile yıkama işlemine başlıyoruz. • Atatürk halı yıkama garantisi ile halılarınızı kurutuyoruz ve özenle paketliyoruz.

Belirlediğiniz adresinizde halılarınızı sizlere teslim ederken birlikte yaptığımız kontroller sonrasında, memnun kalmadığınız bir işlem olunca, tüm yıkama işlemine baştan başlıyoruz. Sizlerden onay gelene kadar yıkama işlemine devam ediyoruz. Halılarınızda yırtılma, sökülme ve deforme olması halinde halılarınızın tüm masraflarınız karşılıyoruz.

Atatürk Halı Yıkama Güvencesi Atatürk halı yıkama olarak, yıkama sektöründe en uygun fiyatı sizlere sunmaktayız. Tüm işlemlerimiz güvencemiz altında sunarak, yıkama sürecinden sonra sizlerin mağdur olmanızın önüne geçiyoruz. İpek, yün, el dokuma halılarınız, koltuklarınız Sağlık Bakanlığından hijyen onaylı deterjanla yıkanmaktadır. Halılarınız ve koltuklarınızı herhangi bir sağlık tereddüttü olmadan güven içinde kullanabilirsiniz.

Halılarınızı yıkatmak için hazırladığınız tercih listenizin ilk sırasında olmanın vermiş olduğu sorumluluk ile her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. İnternetten Atatürk halı yıkama sayfamızı ziyaret edebilir, yaptığımız yıkama işlemleri ve yıkama yöntemlerimiz ile kullandığımız deterjan ve teçhizatlarımızı inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan bütün sorularınıza cevap alıp, sorunlarınızı kolay ve hızlı şekilde çözebilirsiniz. Kaliteli hizmet verebilmemiz için değerli görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
Avni Tolunay Mahallesi
Ayanoğlu Mahallesi
Baraj Mahallesi
Barış Mahallesi
Başköy Mahallesi
Beşkonaklılar Mahallesi
Çamlıbel Mahallesi
Çamlıca Mahallesi
Çankaya Mahallesi
Demirel Mahallesi
Duacı Mahallesi
Duraliler Mahallesi
Düdenbaşı Mahallesi
Emek Mahallesi
Erenköy Mahallesib>

Erenköy halı yıkama olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile hizmet vermekteyiz. İpek, yün, el dokuma halılarınız ve kirlenen koltuklarınız artık sizler için sorun olmayacak. Eşyalarınızın sizler için madde ve manevi değerini bilerek, onlara en az sizler kadar özen göstererek titizlikle tıkamaktayız. Yıllara dayanan tecrübemizi, gelişen teknoloji ile harmanlayarak sizlere sağlam ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Erenköy Halı Yıkama Rahatlığı Erenköy halı yıkama adreslerimizden bizlere ulaşarak, huzur içinde güvenli bir yıkama hizmeti almak için irtibata geçmeniz halinde; •

Sizlerin belirlediği gün ve saate halılarınızı almak için adresinize geliyoruz. • Halılar üzerinde leke ve sağlamlık kontrolleri sonrasında güvencemiz altında teslim alıyoruz. • Halılarınızı boyutuna ve cinsine (ipek, el dokuma ve yün olarak) göre gruplandırıyoruz. • Uygun deterjan ve yıkama yöntemi belirliyoruz. • Alanında uzman personelimiz, güçlü leke çıkarıcı deterjanlarımız ve son teknoloji teçhizatımız ile yıkama işlemine başlıyoruz. • Erenköy halı yıkama güvencesi ile yıkanan halılarınızı özenle kurutup, size ulaştırmak için dikkatlice paketliyoruz.

Halılarınızı sizlere teslim ederken, birlikte kontrol ederek memnun kalmadığınız bir temizleme sonrasında tüm yıkama sürecini başa alarak, sizlerden onay gelene kadar yıkamaktayız. Halılarınızda renk solması, yırtılma ve deforme olma gibi sorun olması halinde, garantimiz altında olan halılarınızın tüm masraflarını karşılıyoruz.

Erenköy Halı Yıkama Vizyonu Erenköy halı yıkama olarak piyasa koşullarına göre en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. İpek, yün, el dokuma halılarınızı ve koltuklarınızı yıkatmak için hazırladığınız tercih listenizin en başında olmanın vermiş olduğu onur ve yüklediği sorumluluk ile her geçen gün kendimiz geliştirerek çalışmaya devam ediyoruz.

Sağlık Bakanlığından hijyen onaylı deterjanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz yıkama işlemi sonrasında halılarınızı huzur içinde güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Erenköy halı yıkama internet sitemiz üzerinden daha önce yaptığımız yıkama işlemlerine göz atabilir, yıkamada kullandığımız deterjan ve makineleri inceleyebilirsiniz. Bize istediğinizi zaman ulaşabilir sorununuzu kolay ve hızlı şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, çalışma yöntemlerimize yön verebilirsiniz. İlk hedefimiz olan müşteri memnuniyeti ilkesi ışığında memnun kalmadığınız yıkama işleminde hiçbir neden aramadan ücreti sizlere iade ediyoruz.
Esentepe Mahallesi
Fabrikalar Mahallesi
Fatih Mahallesi
Fevzi Çakmak Mahallesi
Gazi Mahallesi
Gaziler Mahallesi
Göçerler Mahallesi
Göksu Mahallesi
Gülveren Mahallesi
Gündoğdu Mahallesi
Güneş Mahallesi
Habibler Mahallesi
Hüsnü Karakaş Mahallesi
Kanal Mahallesi
Karşıyaka Mahallesi
Kazım Karabekir Mahallesi
Kepez Mahallesi
Kızıllı Mahallesi
Kirişçiler Mahallesi

Kuzeyyaka Mahallesi
Antalya’nın Kepez ilçesi Kuzeyyaka Mahallesi’ne kusursuz hizmet veren Kuzeyyaka halı yıkama firmamız, gelişmiş altyapısı ve uzman personeli ile evlerde ve işyerlerinde hijyenik bir ortamın oluşmasını sağlamaktadır. Hangi tür halı olursa olsun mutlaka yıkanmalıdır. Süpürmek, halıdaki tozların giderilmesini sağlamakta, halılardaki kirlerin ve bakterilerin yok edilmesini sağlamamaktadır. Firmamız, halılarda oluşan ne tür bir leke olursa olsun özel olarak geliştirilen temizlik malzemeleri ile halıya zarar vermeden çıkarmaktadır. Bakterilerin giderilmesi de özel bir işlemle gerçekleştirilmektedir. Kaliteli işçiliğin yanı sıra uygun fiyat sunan firmamız, Antalya merkez ve ilçelerine hizmet vermekte, halıları güvenli bir şekilde yıkayarak temizlemektedir. Halı yıkamak başlı başına bir uzmanlık gerektirmektedir ve firmamız, deneyimli personeli ile tüm beklentileri karşılamaktadır.

Kepez ilçesine bağlı Kuzeyyaka Mahallesi’nin her köşesine hizmet veren firmamız, halıları evden teslim almakta ve eve teslim etmektedir. Gelişmiş teknolojiye sahip makinelerle Kuzeyyaka halı yıkama hizmeti sunan firmamız, kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre hizmet vermektedir. Halıların yanı sıra evde koltuk yıkama hizmeti de sunan firmamız, gelen taleplere en kısa sürede cevap vermekte, işlemlerini söz verdiği tarihte tamamlamaktadır. Halı yıkama firmalarının sayısı hızlı bir şekilde artmaktadır ancak her firmanın kusursuz bir hizmet sunduğunu söylemek zordur. Bazı firmaların halıları elde yıkadığı bilinmelidir. Aynı zamanda oto yıkama merkezlerinin de halı yıkamada uzman olduğunu söylemek mümkün değildir. Firmamız halı yıkama konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile müşterilerinin tüm beklentilerini tam olarak karşılamaktadır.

Kuzeyyaka Mahallesi’in yanı sıra tüm ilçelere hizmet verebilme özelliğine sahip olan firmamız, el dokuma, step halı, Nepal halı, yün halı, ipek halı gibi halıların tamamını güvenli bir şekilde yıkamaktadır. Kuzeyyaka halı yıkama firmamızla irtibata geçilmesinin ardından ekiplerimiz kısa sürede evden ya da işyerinden halıları teslim almaktadır. Bu süreç içinde halılar numaralandırılmakta ve böylece birbirine karışması önlenmektedir. Yıka işleminde ise her halı ayrı ayrı ayrılmaktadır. Bu sayede bir müşterinin halısının bir başka müşterinin halısına temas etmesi önlenmektedir. Halılar da yıkanmadan önce iplikleri incelenmekte ve buna göre yıkama işlemi yapılmaktadır.

Emek Mahallesi

Emek halı yıkama olarak, kurulduğumuz ilk günden beri kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile hizmet vermekteyiz. Yıllara dayanan tecrübemizi son teknoloji ile bir araya getirerek sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Halılarınızın sizler için ne kadar önemli olduğunuzun bilinci içerisinde, halılarınıza en az sizler kadar özen göstererek, titizlik içerisinde detaylıca yıkamaktayız.

Emek Halı Yıkama Güvencesi Emek halı yıkama olarak; ipek, yün, el dokuma halılarınız ve koltuklarınızın lekelenmesini sizler için sorun olmaktan çıkarıyoruz. Yıkama işleminiz için bizlerle irtibata geçmeniz halinde; •

Halılarınızı adresinizden sizlerin belirlediği, gün ve saatte teslim alıyoruz. • Halılarınızı sağlamlık ve temizlik açısından garantimiz altına alıyoruz. • Halılarınızı boyut ve cinsine (ipek, yün, el dokuma) göre gruplandırarak, uygun yıkama yöntemleri belirliyoruz. • Alanında uzman çalışanlarımız, güçlü leke çıkarıcı deterjanlarımız ve teçhizatımız ile işlemlere başlıyoruz. • Halılarınızı Emek halı yıkama güvencesi ile yıkadıktan sonra özenle kurutup, paketliyoruz.

Teslimat esnasında halılarınızın leke ve sağlamlık kontrolünü birlikte yapıyoruz. Memnun kalmadığınız bir durum olması halinde yıkama sürecini başa alarak, sizlerden onay gelene kadar yıkama işlemine devam ediyoruz. Halılarınızda yırtılma, renk solması ve deforme gibi sorunlar olması halinde halılarınız ile ilgili tüm masrafları karşılamaktayız.

Sorunsuz Emek Halı Yıkama Emek halı yıkama olarak, piyasa koşullarına göre en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Koltuklarınızı, ipek, yün ve el dokuma halılarınızı ilk günkü sağlamlığı ve temizliği ile sunacağımızı taahhüt etmekteyiz. Halıları ve koltuklarınızı yıkatmak için hazırladığınız yıkama listesinde ilk sırada olmanın vermiş olduğu onur ve yüklediği sorumluluk ile her geçen gün kendimizi ve envanterimizi güçlendirerek hizmet vermekteyiz.

Sağlık Bakanlığı onayından geçen deterjanlarımız ile yıkadığımız halılarınızı huzur içinde güvenle kullanabilirsiniz. Emek halı yıkama internet sayfamızı ziyaret edebilir, aklınıza takılan bütün sorularınızın cevabına kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğumuz yıkama işlemlerimize, kullandığımız deterjan ve teçhizatlarmıza göz atabilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Kendimize belirlediğimiz müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda, yıkama işlemi öncesi ve sonrasında memnun kalmadığınız bir durum olması halinde, yıkama ücretini hiçbir şart aranmaksızın iade etmekteyiz.

Kültür Mahallesi

Kültür halı yıkama olarak, yılların vermiş olduğu deneyimi gelişen teknoloji ile bir araya getirerek, kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Daha önce yaşadığınız kötü yıkama tecrübeleriniz ortadan kaldırarak, aklınıza takılan bütün soruları net ve açık şekilde cevaplayarak huzur içinde bir yıkama hizmeti alma imkanı sunuyoruz. Halılarınız ve koltuklarınıza en az sizler kadar özen gösterip, ince detayına kadar yıkama işlemini yerine getiriyoruz.

Kültür Halı Yıkama Kolaylığı Kültür halı yıkama sizlerin ipek, yün, el dokuma halılarınız ve koltuklarınızın lekelerden kolay arındırmak ve ilk günkü güzel görünümü ve sağlamlığı ile kullanımınıza sunmak için çalışmaktadır. Çeşitli iletişim adreslerimizde irtibata geçmeniz halinde; •

Belirlediğiniz adreste, istediğiniz gün ve saatte halılarınızı almaya geliyoruz. • Birlikte leke ve sağlamlık kontrollerini yaparak teslim alıyoruz. • Halılarınızı gruplandırıyoruz. ( M2 büyüklüğü ve ipek, yün, el dokuma olarak) • Üzerlerindeki lekelere uygun deterjan ve yıkama yöntemi belirliyoruz. • Son derece profesyonel çalışma ekibimiz, güçlü leke çıkarıcılarımız ve son teknoloji teçhizatımız ile itinalı şekilde yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. • Yıkanan halılarınızı kültür halı yıkama güvencesi ile kurutup, sizlere ulaştırmak için paketliyoruz.

Mümkün olan en kısa süre içerisinde işlemi biten halılarınız sizlere teslim için getiriyoruz. Teslimat anında birlikte halılarınızı kontrol ediyoruz. Memnun kalmadığınız bir işlem olması halinde tüm süreci başa alarak, sizden onay gelene kadar yıkama işlemine devam ediyoruz. Halılarınızda deforme, yırtılma ve renk solması gibi sorun olması halinde tüm sorumluğu alarak, halılarınızın masraflarını üstleniyoruz.

Kültür Halı Yıkama Çalışması İnternet sitemiz üzerinden kültür halı yıkama sayfamızdan bizleri ziyaret edebilirisiniz. Daha önce yapmış olduğumuz yıkama işlemlerine ve yıkama esnasında kullandığımız deterjan ile teçhizatlarımıza göz atabilirsiniz. Bizlere ulaşarak sorunuzun kısa süre içinde çözebilir, görüş ve önerilerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

Kültür halı yıkama olarak, kullandığımız Sağlık Bakanlığından onaylı deterjanlarımız ile hijyen konusunda hiçbir sorun yaşamadan halılarınızı kullanabilirsiniz. . Memnun kalmadığınız durumlarda, hiçbir neden aramadan yıkama ücretini tarafınıza iade ediyoruz. İpek halılarınız, yün ve el dokuma halılarınız, koltuklarınız temizliği ve sağlamlığı tamamen garantimiz altındadır
Kütükçü Mahallesi
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi
Menderes Mahallesi
Odabaşı Mahallesi
Özgürlük Mahallesi
Santral Mahallesi
Sütçüler Mahallesi
Şafak Mahallesi
Şelale Mahallesi

Teomanpaşa Mahallesi
Antalya’nın Kepez ilçesi Teomanpaşa mahallesi ve çevre mahallelere Teomanpaşa halı yıkama hizmeti veren firmamız, halı yıkamanın yanı sıra battaniye, kilim, yorgan, koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Kepez ilçesine bağlı Teomanpaşa Mahallesi’nde hizmet verdiğini belirten halı yıkama firmalarının çoğunun, bu hizmeti tam anlamıyla yerine getirdiğini söylemek zordur. Mesafeni uzak olduğunu belirterek farklı fiyat isteyen firmaların bulunduğu bilinmektedir. Firmamız, Teomanpaşa Mahallesi’ndeki halı yıkama hizmetini kusursuz bir şekilde yerine getirmekte, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmektedir. Antalya merkez ve ilçelerine güvenli bir hizmet sunan firmamız, her tür halının yıkama işlemini yerine getirmektedir. Firmamız, ipek halılar, makine halıları, el dokuma halıları gibi farklı halıların yıkama işlemini gerçekleştirmektedir.

Antalya Kepez Teomanpaşa Mahallesi’ndeki tüm ev ve işyerlerindeki halıları güvenli ve garantili bir şekilde yıkayan firmamız, halıları adresten de teslim almaktadır. Halıların üzerindeki bakterileri, lekeleri ve tozları tamamen ortadan kaldıran firmamız, bu işlem için özel olarak geliştirilmiş temizlik malzemeleri ve ekipmanları kullanmaktadır. Halı yıkama uzmanlık isteyen bir işlemdir ve firmamızda bu işlemi yerine getiren tüm personel alanında tecrübelidir. Halılar yıkanmadan önce iplik malzemesine göre sınıflandırılmakta, lekelerin neden meydana geldiği incelenmekte, hangi ipliğe ve hangi lekeye ne tür bir müdahale yapılması gerektiği tespit edilmektedir. Yıkama ve durulama işlemi de buna göre belirlenmektedir. Bu sayede halılar yıpranmadan derinlemesine temizlenmektedir. Halılara gereken önemi veren Teomanpaşa halı yıkama firmamız, yıkama işlemini garantili bir şekilde tamamlamaktadır.

Kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen firmamız, sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte, böylece halıların daha hijyenik olmasını sağlamaktadır. Halıların güvenli bir şekilde temizlenmesinin insan sağlığı üzerinde olumlu bir etkisinin olduğunu bilen Teomanpaşa halı yıkama firmamız, bu bilinçle kusursuz bir hizmet anlayışını sürdürmektedir. Kaliteli işçilik ve uygun fiyatları ile Teomanpaşa Mahallesi başta olmak üzere tüm mahallelere hizmet veren firmamız, halıların haricinde evde koltuk yıkama işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Halı yıkama fiyatlarımız da bölgeden bölgeye değişkenlik göstermemektedir. Antalya merkez için uygulanan fiyat, Kepez ilçesi Teomanpaşa Mahallesi için de aynıdır. Sunulan hizmetin kalitesinde de farklılık yoktur.

Ulus Halı Yıkama

Antalya Kepez Ulus Mahallesi’ne hizmet veren Ulus halı yıkama firmamız, farklı teknolojiler kullanarak halıları güvenli bir şekilde yıkamaktadır. Halılar normalde üç farklı yöntemle yıkanmaktadır. Bunlardan birinci yöntem olan halı fırçalama makinesi ile yıkama, günümüzde sıklıkla uygulanan bir yöntemdir. Maliyeti düşüktür ve çoğu halı yıkama firması bu yöntemi uygulamaktadır. Bu yöntemde halılar yere serilmekte, ıslatılmakta, üzerine temizlik malzemesi dökülmektedir. Sonrasında halıların üçerinde fırçalama makinesi gezdirilmekte ve halılar fırçalanmaktadır. Bu yöntemde elle durulanan halılar sıkma makinesinde sıkılmaktadır. Kısa zamanda halıların yıkanmasını sağlayan bu yöntemle her tür halının yıkanması söz konusu değildir. Firmamız, halı yıkama işleminde bu yöntemi uygulamamaktadır. Bu yöntemde halıların zarar görmesi kimi zaman kaçınılmaz olmaktadır.

Havuz sisteminin yanı sıra halı yıkama makinesi kullanılarak da halılar yıkanabilmektedir. Bu yöntemde halılar içine temizlik malzemesi doldurulan havuza konularak bir gece önceden ıslatılmaktadır. Suyun içinde kirleri yumuşayan halılar sonrasında yere serilmekte, üzerinde fırçalama makinesi gezdirilmektedir. Elle durulanan halılar sıkma makinesine atılmaktadır. Bu yöntemde az bir su ve temizleme malzemesi ile çok sayıda halının yıkanması mümkündür. Maliyeti ucuzdur ve bu nedenle halı yıkama fiyatı da ucuzdur. Ancak Ulus halı yıkama firmamız bu yöntemi de kullanmamaktadır. Çünkü bunda da halının fırçalanması söz konusudur. Ayrıca çok sayıda halının bir arada toplanması nedeniyle kirler birbirine karışmaktadır. Bu da hijyen sorununu beraberinde getirmektedir. Halıların bir gece deterjanlı suda bekletilmesi, renklerin karışma riskini de beraberinde getirmektedir. Bu nedenle firmamızda bu tip bir yıkama işlemi de yapılmamaktadır.

Firmamız halıları özel olarak geliştirilen cihazla yıkamaktadır. Bu yöntemle halılar birbirine temas etmemekte, dolayısıyla hijyen sorununa neden olmamaktadır. Elbette maliyeti ilkel yöntemlere göre daha yüksektir ancak en güvenilir yöntem olması nedeniyle bu yöntem tercih edilmelidir. Bu teknikte havuz sistemine gerek yoktur. Ayrıca yıkanan halının kirli suyu bir başka halıya bulaşmamaktadır. Halılar, sıcak su ile ıslanmakta, sonrasında cihazın içine girmektedir. Cihazda hassaslık ayarı vardır ve bu hassasiyet halının ipine göre ayarlanabilmektedir. Ulus halı yıkama firmamız bu sayede nasıl bir iplikle dokunursa dokunsun tüm halıları güvenli bir şekilde yıkamaktadır.
Ünsal Mahallesi
Varsak Esentepe Mahallesi
Varsak Karşıyaka Mahallesi
Varsak Menderes Mahallesi
Yavuz Selim Mahallesi
Yeni Mahallesi
Yeni Doğan Mahallesi
Yeni Emek Mahallesi
Yeşiltepe Mahallesi
Yeşilyurt Mahallesi

Yükseliş Halı Yıkama Antalya Kepez Yükseliş Mahallesi ve çevresine hizmet veren firmamız, Yükseliş halı yıkama hizmetini kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Firmamızdaki deneyimli personel ve en son teknolojilerle geliştirilmiş halı yıkama makinelerinin yanı sıra antibakteriyel ve insan sağlığına zarar vermeyen temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Halı yıkama ve temizliği ciddi bir iştir ve halıların özenli bir şekilde bakterilerden arındırılması esastır. Bazı firmaların bilinçsiz bir şekilde halı yıkadıkları ve bu nedenle halıların renklerinin solduğu bilinen bir gerçektir. Özellikle oto yıkama merkezlerinde yakınan halıların zarar görmesi kaçınılmazdır. Halı, profesyonel firmalarda yıkanmalıdır. Kullanılan malzemelerin tamamı halı yıkama işlemine uygun olmalıdır. Hem Yükseliş Mahallesi’ne hem de Antalya çevresine hizmet veren firmamız, halı yıkamayı bütçeyi zorlamayacak bir bedel karşılığında gerçekleştirmektedir.

Yükseliş Mahallesi halı yıkama firmamız, güvenli bir hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, Yükseliş halı yıkama hizmetini sunarken her müşterinin halısı ayrı olarak numaralandırmaktadır. Bu sayede başka müşterilerin halıları birbirine karışmamaktadır. Halıların tamamının birbiriyle karışması, kirlerin de birbiriyle karışması anlamına gelmektedir ve bu da sağlıklı bir halı yıkama yöntemi değildir. Bu bilinçle hareket eden firmamız, halıları numaralandırarak birbiriyle karışmasını önlemekte, dolayısıyla hijyenik bir yıkama gerçekleştirmektedir. Halılar adresten teslim alınmakta, yıkama işleminin ardından adrese ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Kullanılan temizlik malzemeleri de insan sağlığına olumsuz etkisi olmayan özel olarak geliştirilmiş ürünlerdir.

Kepez bölgesine hizmet veren firmamız, halı yıkama işleminde alerji yapmayan ürünler kullanmaktadır. Yıkama sonrasında da halı, temizlik malzemesinden tamamen arındırılmaktadır. Halının üzerinde var olan lekeler de yine insan sağlığını etkilemeyen özel leke çıkarıcı malzemelerle çıkarılmaktadır. Halıda meydana gelen leke hangi malzemeden kaynaklanırsa kaynaklansın tamamen çıkarılmaktadır. Yükseliş halı yıkama firmamızda el dokuma halısı, makina halısı, step halı, Nepal halı, deri halı, ipek halı, Şagi (Shaggy) halı, özel tasarım halılar, cami halıları, halıflex, ofis halısı, otel halısı, yat halısı gibi farklı malzemelerden üretilen ve farklı amaçlarla kullanılan halılar yıkanmaktadır. Firmamız, kuru köpük halı yıkama, kuru halı yıkama, susuz halı yıkama gibi farklı uygulamalar da gerçekleştirmektedir.
Zafer Mahallesi
Zeytinlik Mahallesi gibi tum mahalle ve semtlerinde Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama,Stor Perde Yıkama,Yerinde Yıkama,Yorgan Yıkama,Battaniye Yıkama hizmetlerini siz saygı deger musterilerimize vermekteyiz.

  • Hızlı teslimat.
  • Profesyonel yıkama.
  • Garantili hizmet.

Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz RoseHalı olarak Antalya da hizmet vermektedir . Siz degerli müşterilerimize sunmuş oldugumuz hizmetler halı yıkama - stor zebra temizliği -perde temizliği - kuru temizleme ve koltuk yıkama hizmetleridir. Halılarınız steril fabrika ortamında aynı anda altı ve üstü yıkanarak durulamaya ve oradanda sıkma makinasına girmekte ve kurutma odalarımıza alınarak steril bir sekilde kuruması sağlanmaktadır kesinlikle yerde yıkama yapılamamakta ve havuz sistemi kullanılmamaktar ( sizin halılarınızla başkasının halıları havuza atılıp yumuşaması için bekletilmez)...


Bizimle İletişime Geçin
0242 504 80 00

Meydankavağı m, 1551 sokak no:18/A Ofis Adresi

Yenigol m, Kanal sokak no:208 Fabrika Adresi

ikon