Rose HalıYıkama

Konyaaltı Halı YıkamaKonyaaltı Halı Yıkama
Konyaaltı halı yıkamada halılarınız derinlemesine temizlenerek yıkanır. Evinizden dilediğiniz zaman halılarınızı alarak kısa sürede yıkama yaparız. Bu sektörde uzun yıllardır çalışıyor olmamız işimizde uzmanlaşmamızı sağlamıştır. Günden güne geliştirdiğimiz yıkama tekniklerimiz sayesinde kusursuz temizliklere imza atmaktayız. Firmamız halı yıkamacılığının dışında;
• Stor perde yıkama
• Kilim yıkama
• Yorgan yıkama
• Battaniye yıkama
• Kanepe ve koltuk yıkama hizmetleri de vermektedir.
Konyaaltı halı yıkama vermiş olduğu tüm yıkamacılık hizmetlerine garanti vererek işine başlar. Ayrıca profesyonel hizmetimizi sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Ayrıntılı bilgi almak için bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
Halı Yıkama Tekniklerimiz
Konyaaltı halı yıkama firmasında halılarınız havuz sistemi kullanmada, başka kişilerin halılarından uzak tutularak ayrı ayrı yıkanır. Bu konuda bizlerde sizler kadar hassas davranıyoruz. Halılarınız evinizden alındığı andan itibaren karışıklık olmaması için numaralandırılarak ayrılır. Halı türü ne olursa olsun kesinlikle halınızda en küçük şekilde renk solması, hasar ve deforme oluşmaz. Yıkadığımız halı türü;
• Yün halı

• Shaggy halı

• El dokuma halı

• İpek halı
Konyaaltı halı yıkama firmasına bu tür halılar ya da günlük kullanılan halılar gibi türü ne olursa olsun ayrı yıkama tekniği ve deterjanlar kullanılarak temizlenir. Firmamız özel olarak aldığı deterjanlar ve leke çözücüler ile çalışarak itinalı bir şekilde halılarınızı yıkar. İçinize sinen temizlik firmamız sayesinde gerçekleşmektedir. Konyaaltı halı yıkama bölgesinde uzun yıllardır çalışıyor olmamız işimizi en iyi şekilde yaptığımızın garantisidir. İşimizin en büyük reklamı yıkama yaptığımız halıların ya da eşyaların tertemiz olmasıdır. Temiz ve hassas çalışmamız sayesinde bölge genelinde insanların firmamızı birbirine önermesi bizim için büyük mutluluktur. Bu başarıyı elimizde tutmak adına işimizi her zamanki gibi en iyi şekilde yapmaktayız.
Konyaaltı Halı Yıkama Firması Web Adresi Hizmeti
Konyaaltı halı yıkama firmamız oturduğunuz yerden hizmetlerimizi görmeniz adına sizler için web sitesi oluşturdu. Firmamızın yaptığı işleri ve yıkama tekniklerini web adresimizden inceleyerek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak merak ettiğiniz ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Uygun fiyata profesyonel hizmet veren firmamız ile kısa sürede iletişime geçerek gönül rahatlığıyla halılarınızı bizlere yıkatabilirsiniz.Rose Halı Yıkama olarak Konyaaltının
Akdamlar Mahallesi
Akkuyu Mahallesi

Altınkum Mahallesi
Altınkum halı yıkama firması olarak Konyaaltı bölgesinde kaliteli hizmetimizle sizlere halı yıkamacılık hizmetimizi sunmaktayız. Aradığınız temizlik hizmeti kısa sürede en uygun fiyatlarla Altınkum halı yıkamada. Havuz sistemi kullanmadan tam otomatik makineler ile halılarınız türüne göre yıkama teknikleriyle tertemiz yıkanarak temizlenir.

Altınkum Halı Yıkama Ayrıcalıklarımız Altınkum halı yıkama firmamız halılarınızı çeşidine göre sınıflandırarak yıkar. El dokuma, ipek halı, yün halı şeklide sınıflandırma yaparak farklı deterjan kullanılır. Firmamızın kullandığı tüm deterjanlar halılarınıza zarar vermeyen ürünlerdir. Firmamız halılarınızı tertemiz yıkarken asla deforme etmez ve yıpratmaz.

Günden güne gelişen makine sektöründe halı yıkama makineleri de son derece bu işi kolaylaştırmaktadır. Firmamızın tam otomatik halı yıkama, durulama ve kurutma makineleri halılarınız derinlemesine temizler. Altınkum halı yıkama firmamızın özelliklerini sizlere şöyle sıralayabiliriz. Halılarınız adresinizden kısa sürede alınır •

Halı sayısı, m2 hesaplaması ve ücret tutarı halılar alınırken belirtilir. • Yıkama yerimize getirilen halılar öncelikle süpürülür ve çırpma makinelerimizde çırpılır. • Her müşterinin halısı ayrı ayrı serilir, böylece başka kişilerin halılarınız tozu ve lekesi sizin halılarınıza bulaşmaz. • Halıların iplik yapısına göre deterjan tercihi yapılır. • Köpüklü yıkama makinemiz halıların iplik köklerine girerek kiri ve lekeyi halınızdan arındırır. • Temizlendiğinden emin olunan halılar durulama makineleri yardımıyla hiç deterjan kalamadan durulanır. • Durulama işlemi bittikten sonra halılar hızlı kuruma tekniği ile kurutulur. • Kurutulan halıların hava ile teneffüs etmesi için askılara alınarak havalandırılır. • Son kontrolleri yapılan halılar paketlenerek dağıtıma çıkar. • Hızlı servis özelliğimiz sayesinde halılarınız kısa sürede adresinize teslim edilir. Altınkum halı yıkama firmamızın halı yıkama hizmetlerinin haricinde koltuk ve stor perde yıkama hizmeti de mevcuttur.

Uygun Fiyatlı Altınkum Halı Yıkama Altınkum halı yıkama firmamız halılarınızı, koltuk ve stor perdelerinizi içinize sinecek şekilde tertemiz yıkarız. Üstelik bu hizmeti verirken müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Firmamız fiyat konusunda da müşteri yanlısı olarak hizmet vermektedir. Web adresimizden çalışma tekniklerimizi ve iş görsellerimizi inceleyebilirsiniz. Halı yıkamacılık hizmeti için bizlerle iletişime geçiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazırız.Arapsuyu Mahallesi
Arapsuyu halı yıkama firması olarak bölge genelinde kaliteli hizmet vermekteyiz. Yaptığımız tüm temizlik işlerinde kusursuz ve profesyonel olarak çalışmak temel prensiplerimizdendir. Deneyimli personelimiz ve ekibimiz sayesinde halılarınız bizlere vereceğiniz adresten alınarak kısa sürede temizlenir ve sizlere teslim edilir.

Hijyen kurallarına önem veren firmamız halılarınızdaki her leke için ayrı ayrı işlem yaparak görevini yerine getirir. Firmamız halılarınızı, koltuk kanepe ve stor perdelerinizi de tertemiz yıkar. Konyaaltı bölgesinin geneline yayılan hizmet ağlarımızla bir telefon kadar sizlere yakınız.

Arapsuyu Halı Yıkama Firmamızın Yıkama Teknikleri Arapsuyu halı yıkama firmamızı arayan müşterilerimizle en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Bize verdiğiniz adrese kısa sürede gelerek halılarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Halılarınız ücret bilgisi ve tahmini teslimat süresi ilk başta belirtilir.

Sizlerden aldığımız halılar yıkama alanımıza getirilerek öncelikle süpürülür. Süpürme ve çırpma işlemi sayesinde halılardaki tozlar yok olur. Halıların iplik özelliği incelenerek yıkama işlemi yapılır. El dokuma halı, ipek ve yün halı olmak üzere birçok çeşidi olan halılar farklı deterjanlarla yıkanır. Bu deterjanlar sayesinde halılarınız da yıpranma ve ağarma olmaz.

Arapsuyu halı yıkama firmamızda tam otomatik halı yıkama makineleriyle temizlik yapılır. Teknolojinin bu sektörde geliştirdiği en iyi makinelerle işlem yaptığımız için temizlik performansımız ve kalitemizde oldukça iyidir. Sizlerde üstün hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Bölge geneline yayılan hizmet ağlarımız sayesinde istediğiniz yere kısa sürede gelerek halılarınızı adresinizden alıyoruz. Her halının yapısına uygun deterjan ve yıkama tekniği kullandığımız için halılarınız derinlemesine temizlenirken yıpranma söz konusu olmaz.

Hızlı Teslimatlı Arapsuyu Yıkama Arapsuyu halı yıkama firmamız tertemiz yıkanan halılarınız özenle paketleyerek sizlere teslim eder. Paketleme yapmadan önce temizlik kontrolleri yapılan halıların temizliği içinize sinecek şekildedir. Özenli ve dikkatli çalışmalarımız sayesinde bölge genelinde en sık tercih edilen firmalar arasındayız.

Arapsuyu halı yıkama fiyat olarak da cazip miktarlarla hizmet vermektedir. Firmamızın web adresinden çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak hizmet alabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde halı yıkamacılık hizmetimizi sunmaya hazırız.

Aşağıkaraman Mahallesi
Aydınlık Mahallesi
Bahtılı Mahallesi
Çağlarca Mahallesi
Çakırlar Mahallesi
Çamlıbel Mahallesi
Çitdibi Mahallesi
Dağ Mahallesi
Demircilik Mahallesi
Doyran Mahallesi
Geyikbayırı Mahallesi
Gökçam Mahallesi
Gökdere Mahallesi

Gürsu Mahallesi
Gürsu halı yıkama bölge genelinde uzun yıllarda deneyimli ve profesyonel personellerimizle hizmet vermekteyiz. Bu sektörde geliştirilmiş tüm teknik ve yöntemleri kullanıyoruz. Ayrıca tam otomatik makineler kullanarak hizmet standartlarımızı artırıyoruz. Müşteri yanlısı olarak hizmet vermemiz işimizi en iyi şekilde yerine getirerek hızlı teslimat yapmamız firmamızı en sık tercih edilenler firma haline getirmiştir.

Gürsu halı yıkama firmamızla iletişime geçen müşterilerimizin bize verdikleri adresten kısa sürede halılar alınır. En kısa sürede tertemiz yıkanan halılarınız kısa sürede adresinize teslim edilir. İşimizin en iyi reklamı yaptığımız kusursuz temizliktir. Firmamız aynı zamanda stor perde ve koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. Konyaaltı geneline yayılan hizmet ağlarımızla müşterilerimize hizmetimizi sunuyoruz.

Gürsu Halı Yıkama Firmamızın Hizmetleri Gürsu halı yıkama firmamızda her halı iplik yapısına ve özelliğine göre değişik tekniklerle ve deterjanlarla yıkanmaktadır. Sizden aldığımız halıları yıkama alanımıza getirerek öncelikle çırpılır ve süpürülür. Bu işlem sayesinde halıların içerisindeki tozlar çıkmış oluyor. Daha sonra tam otomatik makinelerimizle halı yapısına uygun deterjan kullanarak köpüklü yıkama işlemine geçiyoruz. Halılarda yıkama ile geçmeyecek lekelere yönelik özel leke çıkarıcılarla işlem yapıyoruz. Halı yıkamada kullandığımız leke çıkarcılar ve deterjanlar öncelikle firmamıza ait test halılarında denmektedir. Halıya zarar vermeyen ürünleri inceleyerek kullanmaya başlıyoruz.

Gürsu halı yıkama firması personellerimiz halıların yıkama ve leke çıkarma işlemleri bittikten sonra durulama makinelerimizle hiç deterjan kalmayacak şekilde halılarınız durulanır. Durulama işlemi yapılırken kesinlikle havuz sistemi kullanmıyoruz. Her müşterinin halısı ayrı ayrı serilerek yıkama yapılır.

Yıkama ve durulama işlemleri tamamlandıktan sonra hızlı kurutma makinemizle halılarınız kısa sürede kurutulur. Bu sayede nem ve rutubet oluşmaz. İşlemleri tamamlanan halıların kontrolleri yapılarak paketleme yapılır ve hızlı bir şekilde adrese teslim edilir.

En İyi Fiyat Garantili Firma Gürsu halı yıkama firmamızda halılar el dokuma yün halı ve İpek Halı şeklinde sınıflandırılarak yıkama yapılır. Firmamızda her halının farklı yıkama tekniği ve yöntemi vardır. Halılarınız firmamız tarafından yıkanırken deforme olmaz, yıpranmaz ve renk solması görülmez. Ayrıca kusursuz hizmetimizi en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. En uygun fiyat garantili firmamızla iletişime geçmek için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hacısekililer Mahallesi
Hisarçandır Mahallesi
Hurma Mahallesi
Hurma Mahallesi Halı Yıkama Hurma Mahallesi halı yıkama firması olarak sektörde 2002 yılından bu güne kazandığımız tecrube ile sizlere profesyonel temizliği sunmak için çalışıyoruz. Sektöre kazandırılan teknolojik gelişmeleri takip eden firmamızda gerekli profesyonel yıkama ekipmanları, kurutma ekipmanları ve paketleme ekipmanlarını kullanıyor ve işinde uzman personelden oluşan ekibimizle sizlere kaliteyi vaat ediyoruz.Firmamiz halı yıkamanın yanısıra koltuk yıkama,stor perde yıkama, battaniye&yorgan yıkama yerinde halı yıkama gibi hizmetleri Hurma Mahallesi sakinlerine vermektedir. Hurma MahallesiHalı Yıkama Aşamaları Halılar sipariş isteği üzere ücretsiz servis araçlarıyla müşterinin istediği gün ve saatte adresinden alınır. Sonrasında müşteriye özel kodlanarak etiketlenir. Etiketlenen halılar fabrikamıza ulaştırılır. Fabrikada halılar türlerine uygun yıkama kategorilerine ayrılır. Kategorilere ayrılan halılar tozlarından arındırılmak üzere toz alma makinesine girer. Toz alma işleminin ardından varsa halıda yer alan lekelere halı türüne uygun leke çıkarıcı uygulanır ve tam otomatik halı yıkama makinesinde tek başına, diğer halılar ile karıştırılmadan ve el değmeden gerekirse defalarca yıkanır. Tam otomatik halı yıkama makinemiz halıları özel olarak ıslatır, üzerine özel halı yıkama şampuanımızı püskürterek defalarca fırça darbeleriyle yıkar. Yıkama işleminin ardından makinemizde bulunan gelberi sıyırma aparatıyla halı tamamen içinde bulundurduğu kirli köpükten arındırılır ve durulama kısmına doğru ilerler. Durulama işleminde halınıza basınçlı su püskürtülerek tamamen ıslatılır. Durulama bittiğinde ise halılar hav yönüne, yani süpürülen yöne göre tekrar fırçalanır ve ardından da rulo haline getirilerek sıkma işlemine alınır. Sıkma işleminin sona ermesiyle birlikte halılarınız %95 oranında kurumuş hale getirildikten sonra kapalı mekanlardan oluşan kurutma odamıza asılır. Kurutma işlemi tamamlandıktan sonra halılar paketleme bölümüne götürülür ve son kalite kontrol işlemleri yapılır. Leke tespit edilirse yıkama işlemi tekrar baştan başlar. Son olarak halılar parfümlenerek paketlenir, ayrım işlemi yapılır ve müşteriye bilgi verilerek teslimat işlemleri başlatılır. Ücretsiz servis araçlarımız bölgede saat 11:00 – 15:00 ve 19:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İstisnai durumlarda saatler değişiklik gösterebilmektedir. Halı yıkama işlemi süresi mevsimlere göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 3 – 7 gün arasında değişmektedir. Halı yıkama siparişi oluşturmak veya detaylı bilgi almak için soldaki ve sağdaki iletişim butonlarından bizlere ulaşabilirsiniz.
Karatepe Mahallesi
Kır Mahallesi
Kuruçay Mahallesi
Kuşkavağı Mahallesi
Liman Mahallesi
Konyaaltı Halı Yıkama fabrikamız Liman Mahallesi'ne her gün halı yıkama servis hizmeti vermektedir. Saat 14.00 e kadar verdiğiniz halı yıkama siparişleriniz aynı gün içinde adresinizden alınır. 14.00 den sonraki halı yıkama siparileriniz ise sizinde uygun olduğunuz zamanda teslim alınır. Servis elemanlarımız halılarınızı alırken kapınızda ücretlendirmektedir.Daha sonrasında süpriz fiyat ile karşılaşmazsınız. Halı fiyatları, halılarınızın cinsine ve dokuma tekniğine göre farklılık göstermektedir. Halı yıkama ücretlerlerimiz uygundur. Yıkamak için adresinizden aldığımız halılarınızı beş günde adresinize teslim ediyoruz. Tüm halı çeşitleri adresinizden teslim aldığımız andan itibaren sigortalıdır. Servis esnasında veya yıkama esnasında oluşabilecek tüm zarar, ziyan veya bozulma Konyaaltı Rose Halı Yıkama hizmetleri olarak firmamıza aittir. Konyaaltı halı yıkama fabrikamızda tüm halılar dokuma tekniği ve iplik yapısı göz önüne alınarak tam otomatik halı yıkama makinelerinde halının yapısına uygun şampuanlar kullanılarak profesyonel sistemlerle yıkanır. Konyaaltı halı yıkama fabrikamızda halı yıkama işlemi için kullandığımız şampuanlar bitkiseldir doğaya ve insan sağlığına asla zarar vermezler. Konyaaltı halı yıkama fabrikamızda çalışan personellerimiz halı temizliği konusunda eğitimli hangi halının nasıl ve netür malzemeyle yıkandığını bilirler. Fabrıkamıza gelen halılarınız önce toz makinesine koynularak tozu alınır ardında cinsine göre ayrılan halılar uygun yıkama tekniği ile ayrı ayrı yıkanır. Yıkama işlemi tam otomatik halı yıkama makinesinde yıpılmaktadır . Halı kurutma kurutma işlemi kapalı ortamda yapılır.Son kontrol yapılıp paketlenerek Servise hazır hale getirilir. Randevulaştığımız gün ve saatte adresinize teslim edilir. Halı yıkama ücreti halılarınızın tesliminde yapılmaktadır. Halı yıkama servisimizin alt limiti 50.00 tl dir. % 100 müsteri memnuniyeti önceliğimizdir.Liman Mahallesi Halı Yıkama Firması mutlu günler diler...
Molla Yusuf Mahallesi

Öğretmenevleri Mahallesi
Öğretmenevleri halı yıkama olarak kurulduğumuz ilk günden bugüne kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız. Halılarınızın sizler için maddi ve manevi değerinin bilincinde olarak, en az sizler kadar özen göstererek, titiz bir şekilde yıkamaktayız. Aklınıza takılan bütün soruları açık ve net bir şekilde cevaplayarak, huzur içinde sağlam ve hijyenik bir yıkama hizmeti sizlere sunuyoruz.

Öğretmenevleri Halı Yıkama Hizmetleri Öğretmenevleri halı yıkama olarak, Çeşitli iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmeniz halinde; •

Halılarınızı sizlerin belirlediği bir günde gelip evinizde teslim alıyoruz. • Halılarınızdaki leke kontrolleri sonrasında yüzde yüz garantimiz altında alıyoruz. • Halıları cinsleri ve boyutlarına göre gruplandırıyoruz. • Halılarda bulunan leke ve kirlerin büyüklüğünü ve derinliği belirleyip, uygun deterjan ve malzeme seçimini yapıyoruz. • Çok güzlü leke çıkarıcılar, alanında uzman personel ve son teknoloji makineler ile lekelere müdahale ediyoruz. • Öğretmenevleri halı yıkama olarak yıkama işleminden sonra halılarınızı özenli bir şekilde kurutuyoruz. • Tüm işlemleri biten halılarınızı, paketleme işlemi sonrasında belirlediğiniz adreste sizlere teslim edilmesi için yola çıkarıyoruz.

Teslimat anında birlikte halılarınızın leke ve kir kontrolünü yapıyoruz. Leke çıkmaması, halının tam kurumaması ya da sizlerin memnun kalmadığı bir durum olması halinde tüm süreci başa alarak tekrarlıyoruz. Sizlerden onay gelene kadar işlemlere devan ediyoruz.

Kalitenin Adresi Öğretmenevleri Halı Yıkama Öğretmenevleri halı yıkama olarak piyasa koşullarına göre sizlere en uygun fiyatları sunmaktayız. El dokuması, yün ve ipek halılarınızı farklı yöntemler uygulayarak özenle yıkamaktayız. Sağlık Bakanlığından Hijyenik olduğu onaylı deterjanlarımız ile yıkanan halılarınızı uzun süre huzurlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca koltuk, kanepe ve stor perdelerinizi ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz.

İnternet sitemiz üzerinden daha önce yapmış olduğumu yıkama işlemlerine, öğretmenevleri halı yıkama işlemler listesine ulaşabilirsiniz. Bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilir, ipek, yün ve el dokuması halılarınızın yanı sıra, koltuk kanepe ve stor perdelerinizde oluşan sorunları çok kolay şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma stratejimizin gereği olarak, memnun kalmadığınız bir hizmet sonrasında herhangi bir neden aranmaksızın yıkama ücreti tarafınıza iade edilmektedir.

Pınarbaşı Mahallesi
Konyaaltı Halı Yıkama olarak, Pınarbaşi mahallesinde profesyonel halı yıkama, battaniye&yorgan yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, yerinde ve evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.Pınarbaşı Mahallesi Halı Yıkama fabrikasının uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Pınarbaşı Mahallesi Halı Yıkama olarak; müşteri memnuniyetini en ön planda tutmamızdan dolayı hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimiz tarafından olumlu dönüşler almaktayız. Antalya’da halı yıkama tavsiye denildiğinde Pınarbaşı Mahallesi Halı Yıkama fabrikası olarak ilk akla gelen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.İpek Halı, Step Halı, El Dokuma Halı Yün Halı yıkama konusunda oldukça tecrübeliyiz.Mümkün olan en uygun fiyatları ile kusursuz temizliği sağlıyoruz ve müşterilerimiz tarafından tavsiye edilen bir firmayız. Halı Yıkama, Koltuk Yıkama,Stor Perde Yıkama Battaniye ve Yorgan Yıkama gibi temizlik hizmetlerimiz, hijyen önceliğimiz ve deneyimli temizlik ustalarımızla halılarınızı ilk günkü haline getiriyoruz. Özel ve organik temizlik ürünleri kullanarak sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde halı, kilim ve yolluklarınız ilk günkü kokusunu alacağından ve daha uzun süre temiz kalmaya devam edebildiğinizden emin olmak için ihtiyacınız derinlemesine yıkama yapıyoruz. Amacımız %100 Hijyen ve müşteri memnuniyetidir. Rose Halı Yıkama firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sarısu Mahallesi
Sarısu halı yıkama firmamız Konyaaltı bölgesinde halı yıkama koltuk yıkama perde yıkama gibi alanlarda hizmet vermektedir. Firmamızla iletişime geçen kişilerin verdikleri adresten kısa sürede halılar alınır. Halılarınız adresinizden teslim alınırken, kaç gün içerisinde size teslim edileceği, ücret bilgisi Metrekare hesaplaması yapılarak fiş kesilir.

Firmamızda çalışan personellerimiz bu sektörde hizmet vermiş deneyimli kişilerdir. Firmamız tarafından yıkanan halılarınızda yıpranma ve deformeler oluşmaz. Kullandığımız deterjanlar firmamıza ait halılarda denenerek seçilen ürünlerdir. Bu nedenle halılarınız da renk solmaları görülmez. İçinize sinen kusursuz halı yıkama hizmeti firmamız da mevcuttur.

Sarısu Halı Yıkama da Halılar Nasıl Yıkanır? Sarısu halı yıkama firmamıza getirilen halılar öncelikle yıkama alanımıza serilir. Her müşterinin halısı ayrı ayrı yıkanarak durulanır. Kesinlikle havuz sistemi kullanılmaz. Ayrı ayrı yıkanan halılara başka müşterilerin halılarından leke ve kir bulaşmaz. Bu konuya firmamızda büyük titizlik göstermektedir.

Sarısu Halı Yıkama da halılar türüne göre yani İpek Hal, el dokuma, yün halı gibi çeşitlerine göre farklı yıkama teknikleri ve deterjanlar kullanarak temizlenir. Tam otomatik makinelerimiz de yıkanan halılarınız da leke ve kirden eser kalmaz. Köpüklü yıkama işlemi bittikten sonra durulama makinelerimiz de halılarınız hiç deterjan kalmayana kadar durulanır.

Yıkama ve durulama işlemleri bittikten sonra kurutma odalarımızda halılarınız kısa sürede kurutulur. Kurutulan halılar havayla temas ettirilir. Bu sayede nem ve rutubetin oluşması engellenir. Bu işlemlerin ardından halılar kontrol tezgâhını alınarak leke kontrolü yapılır. Temizliğinden emin olunan halılar kusursuz bir şekilde paketlenerek adresinize gönderilir.

Hizmetlerimiz Sarısu Halı Yıkama firmamız aynı zamanda bölge genelinde en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermektedir. Müşteri yanlısı olarak çalışan firmamız kusursuz hizmeti uygun fiyatlarla ayağınıza getirmektedir. Sizler için tasarladığımız web adresimizden çalışmalarımızı ve iş görsellerimizi inceleyebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmemiz için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sarısu Halı Yıkama firması olarak oturduğunuz yerden bizlere ulaşabilmeniz için web adresimizden tüm iletişim bilgilerimizi sizlerle paylaştık. Firmamızın çalışmalarını web adresimizden inceleyebilirsiniz. En iyi hizmeti en uygun fiyat seçenekleriyle almak için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz.
Siteler Mahallesi
Suiçecek Mahallesi
Toros Mahallesi
Toros Mahalesi Halı Yıkama Konyaaltı´nin en uygun halı yıkama servisi Rose halı yıkama sizlerin hizmetindedir. Fiyatlarımız normal makina halılarında standart, özel üretim halılar için farklılık göstermektedir.Fiyatlandırmamız ürünlerinizi alırken adresinizde yapılır.Sonrasında süpriz fiyat yoktur. Her tür halı (yün halı, makina halısı, şagy halı, step halı nepal halı, el dokuma, çin halısı, iran halıları) yıkamasına ait detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.Müşteri Temsilcimiz ebatlara göre hesaplama konusunda size uygun fiyatlarla yardımcı olacaktır. Toros Mahallesi Halı Yıkama Firması - Konyaaltı halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama,battaniye ve yorgan yıkama ihtiyaçlarınız için ROSE HALI YIKAMA uzun yıllardır hizmetinizdedir.Halılarınızın maddi ve manevi değerlerine firma olarak öncelikle saygı duymaktadır. Bununla beraber en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Hizmetimiz, halılarınızın cinsine göre sınıflandırılmaktadır. Bunun nedeni ise, her halının cinsine göre farklı yıkama metodu, farklı ilaçlama ve farklı uygulamaya tabii tutulmasıdır. Sizlerde kaliteli ve kusursuz bir yıkama hizmetinden faydalanmak ve muhteşem temizlikle halılarınızı ilk günkü gibi görmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz..Toros Mahallesi Halı Yıkama Firmamızın hizmet verdiği halı yıkama , koltuk yıkama, yerinde halı ve halıflex yıkama, temizlik hizmetlerimizde öncelikle birinci koşulumuz hijyen ve müşteri memnuniyetinden geçmektedir. Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek adına kullandığımız ilaçlarımız hijyenik, kaliteli, bitkisel ve doğa dostu insana zarar vermeyen ürünlerdir. Rose Halı Yıkama olarak hijyenli ve mutlu günler dileriz.

Uluç Mahallesi
Uncalı Mahallesi
Üçoluk Mahallesi
Yarbaşçandır Mahallesi
Yeni Mahallesi
Zümrüt Mahallesi gibi tum mahallelerinde Halı Yıkama,Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama,Stor Perde Yıkama,Yorgan ve Battaniye Yıkama,Yerinde Yıkama hizmetlerini siz saygı deger musterilerimize vermekteyiz

  • Hızlı teslimat.
  • Profesyonel yıkama.
  • Garantili hizmet.
ikon