Rose HalıYıkama

Lara Halı Yıkama


Sizlere Doğru ve Yerinde Hizmet Vermek İçin Antalya Larada Hizmetinizdeyiz

Rosehalıyıkama Şimdi Antalya Lara'da


Lara Halı Yıkama Lara halı yıkama firmamız uzun yıllardır deneyimli olarak sizlere hizmet vermektedir. Bölge genline yayılan hizmetlerimiz sadece halı yıkamadan ibaret değildir. Firma çalışanlarımız dileğiniz zaman evinize gelerek stor perde, yorgan, battaniye gibi eşyalarınızı alır, tertemiz yıkayıp sizlere teslim eder. Firma hizmetlerimiz arasında koltuk yıkama hizmetimizde mevcuttur. İstediğiniz eşyayı özel makine ve deterjanlarımızla yıkayarak sizlere teslim ediyoruz.
Lara Halıda Halılarınız Nasıl Yıkanır?

Lara halı yıkama firmamızda kesinlikle havuz sistemi kullanılmaz. Yani halılarınız başka insanların halıları ile aynı havuza konup durulanmaz. Her müşterinin halısı tek tek serilir ve özel olarak yıkanır. Lara halı yıkama olarak bu konuya en az sizler kadar hassasiyet gösteriyoruz. Halınızı evinizden alır almaz numaralandırarak ayırıyoruz.
Lara halı yıkama da her evin halısı yıkama alanına ayrı ayrı serilerek temizlenir. Çünkü halılardan birbirine geçecek olan kir, toz, bakteri gibi olumsuzlukların önüne geçilir. Bu konuya olan hassasiyetimizi dilerseniz firmamıza gelerek ya da web adresimizde iş görsellerimize bakarak görebilirsiniz. Ayrıca firmamızın yıkama tekniklerini sizlere şöyle sıralayabiliriz;
• Halılarınız evinizden alınarak numaralandırılır

• Halı özelliğine göre yıkama farklı deterjan ve yıkama tekniği kullanılır

• Yıkama yapmadan önce halıda leke varsa özel leke ayrıştırıcılar kullanarak halıdan lekeyi arındırırız

• Lara halı yıkama da özel makinelerimiz ile halılarınız derinlemesine yıkanır.

• Yıkanan halılar bol su ile durulanarak, çekçek ile deterjan kalıntıları ve su halıdan uzaklaştırılır.

. El dokuma,İpek,step,Yün,ve Nepal halı gibi özel halılar %100 dogal deterjanlarla yıkanır.

• Tamamen durulanan halılar kurutma makinemiz ile kısa sürede kurutularak askıya alınır.

• Askıya alınan halılar tamamen kuruduktan sonra son kontrolleri yapılır.
Lara halı yıkama halılarınızın temizliğinden emin olmadan teslim etmez. Bu nedenle yıkanıp kuruyan halıları tekrar kontrol eder. En küçük bir şekilde leke kalmışsa tekrar yıkama yapılır. Temizliğinden emin olunan halılar paketlenerek evlere teslim edilir.
Lara Halı Yıkama Ücretleri
Lara halı yıkama firmamızda halılarınız özenli ve ayrıntılı şekilde temizlenir. Kusursuz hizmetimiz bizi bu sektörde en iyi firma haline getirdi. Profesyonel hizmetimizi müşterilerimize sunarken uygun fiyat seçenekleri ile çalışmaktayız. Fiyat hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz.

DOĞAL ISI

Isının yüksek olduğu mevsimlerde doğal ısıdan da yararlanılmakta; bu amaçla halılar, üzeri polikarbonat levhalar kaplı teraslara alınıp, doğrudan güneş ışığına ve toza maruz bırakılmadan fanlama yöntemiyle havalandırılarak kurutulmaktadır.

ÖZENLE PAKETLEME

Kuruyan halılar, yatım bozukluklarını giderme amacıyla hav yatım yönüne tarama ve vakumlama işlemlerinden geçirildikten sonra, taşıma esnasında oluşabilecek kirlenme ve tozlanmalara karşı poşetlenerek servis edilmektedir.

  • Hızlı teslimat.
  • Profesyonel yıkama.
  • Garantili hizmet.
ikon