Rose Halı

Manavgat Halı Yıkama


İstanbul'un Güvenilir Tek Kurumsal Firması Antibakteriyel Doğal Ürünler İle. Koltuk yıkama, halı yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama. Ücretsiz Alım - Teslim Rose Halı Yıkama, 2009 yılında kurulmuş olup 10 yılı aşkın süredir istanbulda hizmet vermektedir, kusursuz hizmet kalitesi ve sektörünün öncüsü misyonunu başarıyla taşımaktadır… Rose Halı Yıkama artık Antalya'da hizmete girmiştir.Manavgat bölgesinde sizlerle buluşuyoruz. Manavgat Halı Yıkama, çağımızın teknolojilerini yakından takip etmiş, yeniliklere açık bakış açısı ile sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiyle entegre olarak bütünleşmiştir. Firmamız, kaliteden taviz vermez duruşu ve tecrübeli birikimiyle kısa zamanda rakipleri arasından sıyrılmış ve sektörün rakipsiz haline gelmiştir. ManavgatHalı Yıkama, AR-GE çalışmalarına çok büyük önem vermekte, iletişim ve teknolojiyi kullanmakta sınır tanımamaktadır.
TEMİZLİK
Toz ve kumdan arındırılarak dokuma ,elyaf ve renk hassasiyetlerine göre gruplandırılan halılarınız, renk koruyuculu ve dezenfektan özellikte halı yıkama şampuanları, leke çıkarıcılar ve kireci alınarak yumuşatılmış su kullanılarak konveyör bant sisteminde otomatik ya da yarı otomatik makinelerden istifade edilerek tek tek yıkanmaktadır.
HASSASİYET
Durulanan halıları daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde kurutabilbilmek için rulo tip santrifüjler kullanılmaktadır. Katlanıp kırılmadan, herhangi bir deformasyona maruz bırakılmadan rulo halinde santrifüj edilen halıların suyu bu makinelerde büyük oranda alınmaktadır.
DOĞAL ISI
Isının yüksek olduğu mevsimlerde doğal ısıdan da yararlanılmakta; bu amaçla halılar, üzeri polikarbonat levhalar kaplı teraslara alınıp, doğrudan güneş ışığına ve toza maruz bırakılmadan fanlama yöntemiyle havalandırılarak kurutulmaktadır.
ÖZENLE PAKETLEME
Kuruyan halılar, yatım bozukluklarını giderme amacıyla hav yatım yönüne tarama ve vakumlama işlemlerinden geçirildikten sonra, taşıma esnasında oluşabilecek kirlenme ve tozlanmalara karşı poşetlenerek servis edilmektedir.
Rose Halı Yıkama olarak; Manavgat' ın bütün mahallelerinde halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, battaniye yıkama ve stor perde yıkama olarak hizmet verilmektedir.

  • Hızlı teslimat.
  • Profesyonel yıkama.
  • Garantili hizmet.
ikon