Rose HalıYıkama

Muratpaşa Halı Yıkama


Muratpaşa Halı Yıkama Muratpaşa halı yıkama, olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren belirlediğimiz kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ışığında çalışmaktayız. Halılarınıza en az sizler kadar özen göstererek, büyük bir titizlik ve öz veri ile temizleyerek sizlere teslim ediyoruz. Aklınıza takılan bütün soruları samimiyet ve net şekilde açıklayarak sizlere gönül rahatlığı içinde geçireceğiniz yıkama hizmeti vermekteyiz.Eldokuma,Step Halı,Yün Halı,Nepal Halılarda tecrübe ve birikimimiz oldukça fazladır.
Muratpaşa Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

İstediğiniz şekilde ulaşabileceğiniz iletişim kanaları ile bizimle irtibata geçmeniz halinde Muratpaşa halı yıkama olarak:

• Belirlediğiniz gün ve saatte vermiş olduğunuz adresten halılarınızı teslim alıyoruz.

• Halılarınızın kir ve lekeleri türü belirlenerek sınıflandırılmaktayız.

• Profesyonel çalışanlar, güçlü leke çıkarıcılar ve son teknoloji makineler ile yıkama işlemini başlatıyoruz.

• Yıkanan halıları ıslak noktası kalmayacak şekilde kurutulmasını sağlamaktayız.

• Kuruyan halılarınızı toz, kir ve leke bulaşmayacak şekilde paketliyoruz.
Yıkama sonrası Muratpaşa halı yıkama olarak tüm kontrollerini yaptıktan sonra belirlediğiniz adreste sizlere teslim ediyoruz. Yıkamada Müşteri Memnuniyeti Tüm işlemleri biten halılarınızı evlerinizde sizlere ilk günkü temizliği ile kullanmanız için sunmaktayız. Halılarınızın son halini sizler ile birlikte kontrol ederek temizliğinden emin olana kadar inceleme yapmaktayız. Aklınıza takılan, beğenmediğiniz ya da çıkmamış leke olması durumunda herhangi bir işlem yapmaksızın halıları yeniden yıkamak ve temizlemek için sizlerden alıyoruz. Muratpaşa halı yıkama olarak sizler memnun olana kadar yıkama işlemine devam etmekteyiz. Tüm süreç sonun memnun kalmadığınız durum olunca ödemiş olduğunuz yıkama ücretini sizlere iade ediyoruz. Yıkama konusunda hazırlanacak olan listenin en başında olmanın vermiş olduğu onur ve sorumluluk ile her geçen gün gelişerek çalışmaya devam etmekteyiz. Tüm işlemlerimizi garanti kapsamında yapmaktayız. Muratpaşa halı yıkama olarak yalnızca halı yıkama değil, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve yatak yıkama gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Piyasanın en uygun fiyatlandırmasına sahip olan firmamız, tüm hizmetlerini sizlerin belirlediği koşullar çerçevesinde sunmaktadır. Koltuklarınız, yataklarınız, stor perdeleriniz, yorgan ve battaniyeleriniz mümkün olan en kısa süre içerisinde temizlenerek ilk günkü hijyeni ve temizliğinde sizlere sunulacaktır. Tüm eşyalarınızı gönül rahatlığı içerisinde kullanacaksınız.Rose Halı Yıkama olarak Muratpasanın
Antalya Şarampol Yalı Yıkama
Şarampol halı yıkama olarak, kurulduğumuz ilk günden itibaren kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden çalışmaktayız.El dokuma, Nepal Halı,İpek Halı,Yün Halı gibi özel halılarda birikimimiz ve tecrübemiz oldukça fazladır. Sizlerden gelen talep ve önerileri, teknoloji ve deneyim ile birleştirerek memnun kalacağınız bir hizmet sunmaktayız. Halı yıkama konusunda aklınıza takılan bütün soruları içten ve net bir şekilde cevaplayarak gönül rahatlı içinde alacağınız bir yıkama hizmeti sizlere sunuyoruz.
Şarampol Halı Yıkama Nasıl Çalışır?
İstediğiniz zaman ulaşabileceğiniz web sitemiz, telefon numaralarımız ve mağazamız ile irtibata geçmeniz halinde şarampol halı yıkama olarak;
• İstediğiniz gün ve saatte evinize gelerek halılarınızı sizden teslim alıyoruz.
• Halılarınızın boyutu ve cinsini belirleyip yıkama gruplarına ayırıyoruz.
• Halınızdaki lekeleri tespit edip uygun deterjan seçimini yapıyoruz.
• Alanında uzman personelimiz ve son teknoloji teçhizatımız ile yıkama işlemine başlıyoruz.
• Halılarınızı yıkadıktan sonra ıslak nokta kalmayacak şekilde kuruluyoruz.
• Halılarınızı belirttiğiniz adrese ambalajlanmış şekilde teslim ediyoruz. Şarampol halı yıkama olarak, sizlerden teslim aldığımız halılarınızı ilk günkü temizliği ve yeni görünümüne kavuşmuş şekilde sunacağımızı taahhüt ediyoruz. Sizlerle birlikte yapacağımız son kontrol aşamasında beğenmediğiniz bir husus olması ya da çıkmayan leke olması haline yıkama işlemini başa alarak, sizlerden onay gelene kadar yıkama işlemini sürdürüyoruz.
Şarampol Halı Yıkama Kalitesi
Halı yıkama tercihinde ilk sırada olmanın vermiş olduğu onur ve sorumluluk ile şarampol halı yıkama olarak her geçen gün kendimizi ve kullandığımız teknolojiyi geliştirerek hizmet vermekteyiz. Sağlık Bakanlığından onaylı olan tamamen sağlıklı deterjanlarımız ile halılarınızı hiçbir sorun yaşamadan kullanacaksınız. Profesyonel ekibimiz ile sizlerden teslim adlımız halılarınızı mümkün olan en kısa süre içerisinde, kullanımınıza hazır halde sizlere teslim ediyoruz. En uygun fiyat seçenekleri ile yaptığımız halı yıkama işleminin ödeme koşullarını sizlere bırakıyoruz. Halılarınızı ilk teslim anında alırken yapılan kontroller sonrasında, yıkama veya teslimat aşamasında oluşabilecek herhangi bir deforme olma, renk solması vb. durumunda tüm masrafları karşılama garantisi vermektedir. Şarampol halı yıkama olarak müşteri memnuniyeti doğrultusunda, beklentinizin karşılanmadığı durum söz konusu olması halinde yıkama ücretini hiçbir neden aramaksızın tarafınıza iade ediyoruz.
Altındağ Mahallesi
Antalya Altındağ Mahallesi Halı Yıkama Altındağ Mahallesi halı yıkama firması arayan kişilerin bizimle iletişim kurması, aradıkları temizliğe kavuşmalarını sağlar. İtinalı ve titiz çalışan firmamız bölge genelinde üstün hizmetler vermektedir. İşimizi iyi yapıyor olmamız bizim en büyük reklamımızdır. Bölgemizde bulunan otellerin halılarını, halıflekslerini, yorgan ve yataklarını tertemiz yıkayarak teslim ediyoruz. Web adresimizden hizmetlerimizi inceleyerek yıkama tekniklerimize bakabilirsiniz. Altındağ Mahallesi Halı Yıkama Teknikleri Altındağ Mahallesi halı yıkama halılarınızı evinizden alarak kısa sürede tertemiz yıkayıp sizlere teslim eder. Halılarınızı istediğiniz gibi derinlemesine yıkarken, hijyen kurallarına ve deforme olmamasına önem veriyoruz. Halılarınızı nasıl yıkadığımızı şöyle sıralayabiliriz;
• Halılar ayrı ayrı serilir başka kişilerin halılarıyla birlikte yıkanmaz.
• Havuz sistemi kullanmıyoruz, bol su ile derinlemesine durulama yapıyoruz.
• Halının iplik yapısını anlayarak deterjan kullanıyoruz.
• Leke çıkartıcıların ve deterjanların halılara zarar vermesi için garantili markalarla çalışıyoruz.
• Altındağ Mahallesi halı yıkama deterjanla derinlemesine yıkama yapar
• Bol su ile durulama yaparak hiç deterjan kalıntısı bırakmaz
• Hızlı kurutma özelliği sayesinde derinlemesine kuruyan halılarda nem ve ıslaklık kalmaz
• Kurutulan halılar hava ile temas ederek havalandırılır, böylece rutubet ve koku oluşumu önlenir.
• Tamamen kuruyan halılar kontrol tezgâhına alınarak firma personelimiz tarafından tek tek kontrol edilir.
• Halılarda leke varsa tekrar yıkama yapılır ve iyicene temizlenir.
• Temizlenip, kurutulan halılar paketlenerek sahiplerine teslim edilir.
• Altındağ Mahallesi halı yıkama firması bu işlemleri dikkatli ve kontrollü yaptığı için halılarınız yıpranmaz ve hasara uğramaz.
• Uygun fiyatlarla mükemmel hizmet verilir. Halı yıkama hizmetimiz sizlerin istediği şekildedir. İçinizi rahat ettirecek titizlik ve temizlik firmamızda mevcuttur. Bu konuda sizlerin hassasiyetine önem vererek çalışıyoruz. Halılarınızı tertemiz bir şekilde yıkayarak sizlere teslim ediyoruz. Altındağ Mahallesi Halı Yıkama Deterjan Tercihi Altındağ Mahallesi halı yıkama firmasında kullanılan deterjanlar sağlık açısından hiçbir zararı olmayan ürünlerdir. Deterjanlarımızı sizlerin halılarında kullanmadan önce kendimize ait olan deneme halılarında kullanıyoruz. Bu şekilde kontrollü uygulama yaptığımız için bu konuda sorun yaşamıyoruz. Halıların iplik özelliğine göre yıkama yaparak hiçbir soruna fırsat vermiyoruz.
Bahçelievler Mahallesi
Antalya Bahçelievler Mahallesi Halı Yıkama Bahçelievler Mahallesi halı yıkama sayesinde artık halılarımız tertemiz. Geliştirdiğimiz teknikler sayesinde halı, halıfleks, kanepe ve perdeleriniz itinayla temizlenir. Firmamız bölge genelindeki otellere ve iş yerlerine de hizmet vermektedir. Güvenilir ve titiz çalışan firmamız içinizi rahat ettirecek temizliği sizlere sunar. Bahçelievler Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti Bahçelievler Mahallesi halı yıkama firması olarak bizi arayan müşterilerimizden adres bilgisi alarak müsait oldukları zaman evlerinden halılarını alırız. Halıların başka kişilerin halılarıyla karışmaması için müşteriden halıları alırken barkot ile numaralandırırız. Müşteri bilgileri, halı sayısı, toplam hizmet bedeli, teslimat süresi fişe yazılarak müşterimize verilir. Bahçelievler Mahallesi halı yıkama fabrikasına getirilen halılar başka müşterilerin halılarıyla birlikte serilmez ve yıkanmaz. Firma olarak bu konuya en az sizler kadar hassasiyet gösteriyoruz. Başka kişilerin halılarından sizin halılarınıza toz, kir ve leke geçmemesi adına halıları ayrı ayrı yıkayarak duruluyoruz. Bahçelievler Mahallesi halı yıkama firmamız halıları yıkamadan önce iplik yapısını ve halı özelliklerine bakar. Daha sonra halıların türüne göre sınıflandırma yaparak kullanılacak deterjanı belirleriz. Eğer halıda lekeler varsa özel leke çözücüler ile işlem yaparız. Bu işlemleri uygularken halılarınıza zarar vermeyiz. Leke çıkarma işlemleri yapılırken öncelikle halıları ıslatırız. Çünkü kuru halıya kimyasal ile müdahale edilmemesi gerekir. Halıların deterjandan dolayı hiçbir zarara uğramaması için kullanacağımız deterjanları öncelikle firmamızın test olarak kullandığı halılarda deneriz. Dikkatli ve özenli çalışmalarımız bizim en büyük reklamımız olmuştur. Bahçelievler Mahallesi halı yıkama firmasında halılar türüne göre deterjanlar ile derinlemesine yıkanır. Makinelerimiz sayesinde halıların iplik köklerine kadar yıkama yapılır. Tamamen temizlenen halılar havuz sistemi kullanmadan bol suyla durulanır. Durulama işlemi birçok kez tekrarlanarak halılarda hiç deterjan kalıntısı bırakılmaz. Tamamen durulanan halılar kurutma makinesi ile hızlıca kurutulur. Böylece halılar kosa sürede tertemiz olur. Bahçelievler Mahallesi Halı Yıkama Firmasında Teslimat Bahçelievler Mahallesi halı yıkama çalışanlarımız kurutulan halıları hava ile temas edebilecek sergi demirlerine alır. Bu sayede tamamen kuruyan halılarınız da rutubet, nem ve ıslaklık kalmaz. Çalışanlarımız kuruyan halıları kontrol masasına alarak tek tek inceler. Halı temiz olmuş mu? Halılarda leke kalmış mı? Tamamen kurumuş mu bakılır. Yeterince temizlediği fark edilmeyen halılarda yıkama işlemleri tekrarlanır. Yani halılarınız sizlere tertemiz yıkanmış olarak getirilir. Bahçelievler Mahallesi halı yıkama firması özenle yıkanıp kurutulan halıları paketleyerek müşterilerimizin müsait olduğu zaman diliminde evlerine teslim eder. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız uygun fiyatlarla çalışmaktadır.
Balbey Mahallesi
Barbaros Mahallesi
Bayındır Mahallesi
Bayındır Mahallesi Halı Yıkama
Bayındır Mahallesi halı yıkama olarak Antalya Muratpaşa geneline profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Her türden halıyı evinizden alarak kısa sürede tertemiz yıkayıp evinize teslim ederiz. Halı türünüz ne olursa olsun farklı yıkama tekniklerimiz ile sorunsuz bir temizlik gerçekleştirmekteyiz. Halı, yorgan, battaniye, stor perde ve koltuk yıkamacılığı da hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Halı Yıkama Hizmetimiz
Bayındır Mahallesi halı yıkama firması olarak halılarınızı türüne göre( ipek, el dokuma,nepal, yün) sınıflandırarak farklı yıkama teknikleri uygularız. Bu sayede halılarınız deforme olmaz. Halıları nasıl yıkadığımızı sizlere şöyle açıklayabiliriz;
• Halıların öncelikle türünü belirleyerek yıkama şeklini ve deterjanı netleştiririz.
• Eğer halıda leke varsa öncelikle lekeleri çıkarmak için uygulama yaparız.
• Leke çıkarma işlemini ıslak halı üzerinde gerçekleştiririz, çünkü kuru halıda leke çıkarıcılar tarafından hasar oluşma riski daha yüksektir.
• Leke çıkarma işleminin ardından halının iplik yapısına göre deterjan seçerek yıkama yapılır.
• Teknolojinin bu alanda geliştirdiği makineler ile halılarınızı derinlemesine yıkarız.
• Bayındır Mahallesi halı yıkama halılarınızı derinlemesine yıkadıktan sonra, durulama işlemine geçer.
• Durulama yaparken kesinlikle havuz sistemini kullanmıyoruz. Halılarınızı bol su ile derinlemesine duruluyoruz.
• Hiç deterjan kalmayacak şekilde durulama yapılan halılarınızı kurutma makinesi yardımıyla yazın 2 dakika kışın 3 dakika da kurutuyoruz.
• Tamamen kuruyan halıları havalandırmak adına seriyoruz. Böylece halılarda nem, rutubet ve koku oluşmaz.
• Bayındır Mahallesi halı yıkama çalışanlarımız tamamen kuruyan halılarınızı kontrol tezgâhına alarak gözden geçirir.
• Halının son kontrolü yapılırken leke fark edilirse yıkama işlemi tekrarlanır. Halılarınız tüm işlemlerin kusursuz bir şekilde yapılmasının ardından özenle paketlenerek evinize teslim edilir. Yıkama işlerimizde halılarınızda renk farklılıkları, deforme ve hasara uğramalar kesinlikle söz konusu olmaz.
Hizmet Ayrıcalıklarımız
Bayındır Mahallesi halı yıkama firması olarak her müşterinin halısını ayrı ayrı seriyoruz. Başka kişilerin halılarından sizin halılarınız pislik, toz ve leke bulaşmaması için hassas çalışıyoruz. Ayrıca halılarınızın tertemiz yıkanmış olması bizim en büyük reklamımızdır. Bu sektörde müşterilerimizin bizi birbirlerine önermesi işimizi en iyi şekilde yaptığımızın kanıtıdır. Uygun fiyatlara mükemmel hizmet veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Cumhuriyet Mahallesi
Çağlayan Mahallesi
Çaybaşı Mahallesi
Demircikara Mahallesi
Deniz Mahallesi
Deniz Mahallesi Halı Yıkama Rose halı yıkama Muratpaşa ilçesinin Deniz mahallesinde yaşayan siz saygıdeğer müşterilerimize en kusursuz halı yıkama hizmetini sunmaktadır. Hizmetlerimiz kısaca, koltuk yıkama, yerinde yıkama, stor perde yıkama yorgan ve battaniye yıkama 'dır Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hizmet kalitesi açısından kullanarak siz değerli müşterilerine hizmet veren firmamız halılarınızın otomatik makinelerde yıkanmasını sağlamaktadır. Güvenle tertemiz bir şekilde kullanacağınız halılarınızın artık özlemini çekmeyeceksiniz. Hizmette kalitenin ve güvenin tek adresi olan firmamızda semtin tüm halı yıkama ihtiyaçlarına yetebilecek kapasitede bir hizmeti sağlamaktayız. Evde halı yıkamanın zorluğunu artık müşterilerine yaşatmayan firmamız halı yıkama işini kolay ve pratik bir şekilde sizler için çözüme kavuşturabilmektedir. Hiçbir zahmette girmeden semtte tüm halı yıkama ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz teknoloji harikası otomatik makinelerle halılarınızı el değmeden yıkayarak güvenle tertemiz halde kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır. Daha önce halılarınızı yıkattığınız başka firmalardan memnun kalmamış olabilirsiniz. Memnuniyetinize kalıcı bir itimat oluşturan Deniz Mahallesi halı yıkama uzun yılların verdiği sektördeki deneyimini teknolojiyle bir araya getirerek konusunda uzman personelleriyle alacağınız en kaliteli hizmet için çalışmalarına aralıksız sizler için devam etmektedir. Halı yıkama zahmetinden kurtulacağınız, memnun kalmadığınız bir hizmet için başka firmalara onlarca para harcamanıza artık gerek kalmayacak. Her bütçeye uygun fiyatlarımızla bütçenizi zorlamadan profesyonelliğin maksimum düzeyde sağlandığı hizmetlerimizde an kaliteli hizmeti almanın rahatlığını ve keyfini sizler de yaşayabileceksiniz.
Doğuyaka Mahallesi
Dutlubahçe Mahallesi
Elmalı Mahallesi
Ermenek Mahallesi
Etiler Mahallesi
Etiler Mahallesi Halı Yıkama
Etiler mahallesi halı yıkama olarak, kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile kendimize hedef olarak edindiğimiz müşteri memnuniyeti ilkesi ışığında hizmet vermekteyiz. Halılarınızın maddi ve manevi değerini göz önüne alarak, halılarınızı özen ve titizlik içerisinde yıkamaktayız. Yıkmama hizmeti almak için yaptığınız araştırma esnasında aklınızda var olan tüm sorulara eksiksiz ve açık şekilde cevap vererek gönül rahatlığı içinde alacağınız bir yıkama hizmeti sunuyoruz.
Etiler Mahallesi Halı Yıkama Aşamaları Muratpaşa ilçesinin en gözde firması olan Etiler mahallesi halı yıkama olarak, çeşitli iletişim adreslerimiz ile hizmetinizdeyiz. Bizimle irtibata geçmeniz halinde;
• Belirlediğiniz gün ve saatte adresinize gelerek halılarınızı kontrol ederek teslim alıyoruz.
• Halılarınızı herhangi bir renk solması, doferme olma vb. sorunlar için garantimiz altında teslim alıyoruz.
• Halılarınızı cinsine ve üzerinde bulunan lekeye göre sınıflandırıyoruz.
• Son teknoloji ile donatılmış olan teçhizatımız, güzlü leke çıkarıcı deterjanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile yıkama işlemine başlıyoruz.
• Özenle yıkanan halılarınızı ıslak nokta kalmayacak şekilde kurutuyoruz.
• Özenle paketleyerek teslim edilmek üzere yola çıkarıyoruz. Etiler mahallesi halı yıkama olarak, teslimat anında halılarınızı birlikte kontrol ederek temizliği beğenmediğiniz, leke çıkmaması ve kurutma işleminin tam olmaması durumunda halılarınızı alarak tüm sürece en baştan başlıyoruz. Sizlerin onayı olana kadar işleme devam ediyoruz.
Etiler Mahallesi Halı Yıkama Kalitesi
Değeri tartışılmayan halılarınızı teslim aldıktan sonra Etiler mahallesi halı yıkama olarak, ilk günkü temizliği ve yeniliği içerisinde sizlere teslim edeceğimizin taahhüdünü vermekteyiz. El dokuma, ipek ve yün halılarınıza uyguladığımız çeşitli yıkama yöntemleri ile hiçbir yıpranma olmadan sizlere teslim ediyoruz. Muratpaşa ilçesinde en uygun yıkama fiyatı ve sizlerin belirleyeceği ödeme şekli (yıkama öncesi ve sonrası) ile hizmet vermekteyiz. Halı yıkama sektöründe ilk sırada olmanın vermiş olduğu sorumluluk ve onur ile her geçen gün kendimizi geliştirerek sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Etiler mahallesi halı yıkama olarak şeffaf bir süreci sizlere sunarak halılarınızı gönül rahatlığı içerisinde kullanabilirsiniz. Memnun kalmadığınız durumlar söz konusu olması halinde ödemiş olduğunuz yıkama ücreti hiçbir neden aranmaksızın tarafınıza iade edilmektedir.
Fener Mahallesi
Gebizli Mahallesi
Gençlik Mahallesi
Güvenlik Mahallesi
Güzelbağ Mahallesi
Güzeloba Mahallesi
Güzeloluk Mahallesi
Haşimişcan Mahallesi
Kılınçarslan Mahallesi
Kırcami Mahallesi
Kışla Mahallesi
Kızılarık Mahallesi
Kızılsaray Mahallesi
Kızıltoprak Mahallesi
Kızıltoprak Mahallesi Halı Yıkama bölgesinde profesyonel ve kurumsal birikimimizle Kızıltoprak mahallesi sakinlerinin hizmetindeyiz. halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama ve yorgan yıkama için kusursuz temizlik istiyenlerin adresi Rose Halı Yıkama!!! Kızıltoprak Mahallesi profesyonel temizleme firması Firmamız Kızıltoprak Mahallesine düzenli olarak servis hizmeti vermektedir. yılların birikimi ile Kızıltoprak Mahallesi Halı Yıkama bolgesinde el dokuma, ipek halı, nepal halı, gibi özel halıların yıkanması hizmetide vermektedir. Kızıltoprak Mahallesi Halı Yıkama halılarınızı nasıl yıkıyor? Öncelikle sunu belirtelim 2000 yılından beri istanbul da halı yıkama hizmeti vermekteyiz.tecrübe ve birikimimizle artık Antalya dayız.Halılarınızı sizinle randevulaştığımız saatte evinizden alırız.fabrikaya geldiğinde ilk once kontrolden geçirilir leke, sökük, hasar, varmı kontrolünden sonra toz alma makinesinden geçirilir.tozları alınan halılar yıkama bölümünde leke varsa doğal leke cıkarıcı yontem uygulanır.Yıkama sonrası once sıkma yapılır, böylelikle halının %90 ı kurutulur.sonra kurutmaya alınır.daha sonra kuruyan halılara son kontrol yapılır ve paketlenir, servise hazır hale getirilir,paketlenen halılarınız randevulaştığımız gün adresine teslim edilir.% 100 musteri memnuniyeti odaklı temizliğin adresi Rose Halı Yıkama
Konuksever Mahallesi
Mehmetçik Mahallesi
Meltem Mahallesi
Meltem Mahallesi Halı Yıkama
Meltem mahallesi halı yıkama firması müşteri memnuniyetine önem vererek çalışır. Müşterilerimizin yün, ipek, el dokuma ve her türlü iplik özelliğine sahip halılarını tertemiz yıkar. Titiz ve özenli çalışmalarımız sayesinde Antalya Muratpaşa civarında en çok tercih edilen halı yıkama firması olduk. Müşteri yanlısı olarak çalıştığımız için bu sektörde her zaman bir adım öndeyiz. Uygun fiyatlara mükemmel hizmet veren firmamızı dilediğiniz zaman arayarak müşteri kaydı oluşturabilirsiniz.
Halı Yıkama Hizmetimiz
Meltem mahallesi halı yıkama firmamız müşterilerden aldıkları halıları en başta numaralandırarak başka müşterilerin halılarıyla karışmasını önler. Firmamız halılarınızı kesinlikle ayrı ayrı sererek yıkama yapar. Böylece başka müşterilerin halılarının pislikleri, tozu ve kiri birbirine bulaşmaz. Bu konuyu Titiz davranan müşterilerimize hak veriyoruz ve biz de bu konuda hassas çalışıyoruz. Meltem mahallesi halı yıkama firması olarak sizden aldığımız halılarla öncelikle ıslatıyoruz, varsa lekelerini çıkartıyoruz. Leke çıkarma işlemi başarıyla sonuçlandıktan sonra makinelerimiz ile halının iplik yapısına uygun deterjan kullanarak halıları derinlemesine temizliyoruz yıkama işlemini sık sık tekrarlıyoruz. Böylelikle halılarınız tertemiz olur. Yıkama işlemi bittikten sonra halılarınız hiç deterjan kalmayana kadar bol suyla durulanır. İşlemlerimiz de kesinlikle havuz sistemi kullanılmaz. Halılar tek tek durulanarak temizlenir. İyicene durulanan halılar kurutma makinesiyle kurutulur.
Teslimat ve Öncesi
Meltem mahallesi halı yıkama da makinelerimiz yardımıyla kurutulan halılarınızı, hava ile teneffüs etmesi için açık bir alana sereriz. Böylelikle hiç nem kalmadığı için rutubet oluşmaz. Tamamen kuruyan halılar kontrol tezgâhını alınarak fırça ile üzerindeki tüyler alınır. Bu işlem sırasında leke olup olmadığı da kontrol edilir. Eğer leke varsa yıkama işlemi tekrarlanır. Halılarınızın temizliği kontrol edildikten sonra paketleme işlemi yapılır ve evlerinize teslim edilir. Meltem mahallesi halı yıkama halı, perde, koltuk, yatak, yorgan, halıfleks gibi eşyalarınızı içinize sinen bir şekilde tertemiz yıkayarak sizlere teslim eder. Halılarınızın tertemiz yıkanıp kullanıma hazır hale gelmesi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sizler için tasarladığımız web adresimizden firma hizmetlerimizi inceleyerek görsellerimize bakabilirsiniz, telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
Memurevleri Mahallesi
Meydankavağı Mahallesi
Meydankavağı Mahallesi Halı Yıkama
Meydan kavağı mahallesi halı yıkama olarak, kurulduğumuz ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti ilkesinden sapmadan, kalite anlayışından ödün vermeden çalışmaktayız. Gelişen teknolojiyi tecrübe ile birleştirerek hizmet vermekteyiz. Halılarınızın sizler için maddi ve manevi önem taşıdığının bilincinde olarak, onlara en az sizler kadar özen göstererek yıkamaktayız. Halı yıkama işinde aklınıza takılmış olan tüm sorularınızın net ve açık cevaplarını vererek sizlere gönül rahatlığı içinde alacağınız bir yıkama hizmeti sunmaktayız.
Meydankavağı Halı Yıkama Nasıl Çalışır?
Tamamı ile bütün sürecin kontrolüne sizlere bırakan Meydankavağı mahallesi halı yıkama olarak Muratpaşa ilçesinin her noktasına anında ulaşım sağlamaktayız. Bizimle çeşitli iletişim kanallarımızdan irtibata geçmeniz halinde;
• Belirlediğiniz gün ve saatte adresinize gelerek halılarınızı teslim almaktayız.
• Halılarınızı boyut ve cinsini göre sınıflandırmaktayız.
• El dokuması, ipek halı ve yün halılarınıza farklı yıkama ve kurutma metotları uygulamaktayız.
• Alanında uzman ekibimiz, güçlü deterjanlar ve son teknoloji teçhizatımız ile yıkama işlemine başlamaktayız.
• Yıkama sonrasında halıları detaylı şekilde kurutuyoruz.
• Toz ve kir temasını önlemek için özenle paketliyoruz.
Meydankavağı mahallesi halı yıkama, olarak halılarınızı sizlere teslim ederken birlikte temizlik kontrolü yapıyoruz. Sizlerden onay gelmediği sürece tüm yıkama sürecini başa alıyor ve sizlerden onay gelene kadar devam ediyoruz.
Meydankavağı Mahallesi Halı Yıkama Güvencesi
Antalya Muratpaşa’ da en çok tercih edilen halı yıkama olmanın vermiş olduğu sorumluluk ve onur altında her geçen gün kendimizi geliştirerek hizmet vermeye devam etmekteyiz. Meydankavağı mahallesi halı yıkama olarak, halılarınızı sizlerden teslim alırken garantimiz altına alarak tüm işlemlere başlamaktayız. Halılarınızda yıkama ve kurutma esnasında oluşacak renk solması, deforme vb. sorunlar karşısında tüm masraf tarafımızca karşılanmaktadır. El dokuma, yün halı ve ipek halılarınızın ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmuş şekilde sizlere teslim edileceğinin taahhüdünü vermekteyiz. Piyasa koşulları içerisinde sizlere sunmuş olduğumuz en uygun fiyatları, sizleri belirleyeceği ödeme koşulu ile (yıkama öncesi veya sonrası) gerçekleştiriyoruz. Meydankavağı mahallesi halı yıkama olarak, tüm yıkama sürecini isteğiniz zaman gözlemleme imkânı vererek huzur içinde geçireceğiniz bir yıkama işlemi ve sonrasında gönül rahatlığı içinde kullanacağınız halıları sunmaktadır.
Muratpaşa Mahallesi
Sedir Mahallesi
Selçuk Mahallesi
Sinan Mahallesi
Soğuksu Mahallesi
Şirinyalı Mahallesi
Tahılpazarı Mahallesi
Tarım Mahallesi
Topçular Mahallesi
Tuzcular Mahallesi
Üçgen Mahallesi
Üçgen Mahallesi Halı Yıkama
Üçgen mahallesi halı yıkama geçmişten günümüze kadar gelen bölge genelindeki en iyi ve en deneyimli halı yıkama firmasıdır. Halılarınızı, yorganlarınızı, stor perdelerinizi evinizden alarak tertemiz yıkayarak sizlere teslim eder. Aradığınız temizlik Antalya Muratpaşa’da Üçgen halı yıkamada.
Üçgen Halı Yıkama Hizmetleri
Üçgen mahallesi halı yıkama tarafından sizlerden alınan halılar tertemiz yıkanarak evinize teslim edilir. Halılarınız havuz sistemi kullanılmadan, başka müşterilerin halılarıyla birlikte serilmeden hijyen kurallarına uygun olarak yıkanır. Sırasıyla halı yıkama tekniklerimizi şöyle açıklayabiliriz;
• Müşterilerimizin müsait oldukları zaman verilen adresten halılar alınır.
• Numaralandırılma işlemi yapılarak başka halılarla karıştırılmasına engel olunur.
• Halının iplik yapısı belirlenir ona göre yıkama tekniği ve deterjanı seçilir.
• Üçgen mahallesi halı yıkama el dokuma, yün ve ipek halıların yapılarını bozmadan özel olarak yıkar.
• Firmamızda her halının farklı yıkama deterjanı ve teknik bilgisi mevcuttur.
• Lekeli halılarda öncelikle leke çıkarma işlemi yapılır.
• Islak halıya uygulanan leke çıkarıcıların kimyasal oranı halıların özelliğine göre belirlenir.
• Kullandığımız tüm deterjanı öncelikle firmamızın test halılarında deneriz daha sonra kullanıma başlarız.
• İplik köklerine kadar derinlemesine yıkanan halılar bol suyla durulanır, hiç deterjan kalıntısı olmaz.
• Üçgen mahallesi halı yıkama tamamen durulanan halıları kurutma makinesiyle hızlıca kurutur ve havalandırmak için açık alanlara serer.
• Böylece halılar hava ile temas eder nemli kalmaz.
• Kuruduğundan emin olunan halıların son kontrolleri yapılır.
• Eğer halıda leke kalmışsa halı yıkama işlemi tekrarlanır.
• Tertemiz yıkanmış ve kurutulmuş halılar paketlenerek evlere teslimatı yapılır.
Halıların Paketlenmesi ve Teslimatı
Üçgen mahallesi halı yıkama firmamız Muratpaşa bölgesinde isim yapmış son derece profesyonel çalışmalar yapan bir firmadır. Muratpaşa sakinleri tarafından sıkça tercih edilmenin vermiş olduğu mutluluğu yaşıyoruz. Üçgen mahallesi halı yıkama özenli ve tertemiz yıkanan halılarınızı sizin müsait olduğunuz zamanlarda evinize teslim eder. Eğer halıların tekrar yıkanmasını isterseniz sorunsuz bir şekilde halıları alıp yıkama işlemini tekrarlıyoruz. Müşterilerimizi memnun etmek adına elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Üstelik kusursuz hizmetimizi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Halılarınızın tertemiz yıkanmasını isterseniz bizimle iletişime geçiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.
Varlık Mahallesi
Yenigöl Mahallesi
Yenigün Mahallesi
Yeşilbahçe Mahallesi
Yeşildere Mahallesi
Yeşilköy Mahallesi
Yeşilova Mahallesi
Yıldız Mahallesi
Yıldız Mahallesi Halı Yıkama
Yıldız mahallesi halı yıkama firmamız tarafından yıkanan halılarınız tamda istediğiniz gibi tertemiz bir şekilde sizlere teslim edilir. Geliştirdiğimiz yıkama teknikleri sayesinde halı, halıfleks, yorgan, yatak, kanepe ve perdeleriniz tertemiz olur. Antalya Muratpaşa geneline uzun süredir deneyimli olarak hizmet veren firmamız bölge genelinde sıklıkla tercih edilmektedir.
Yıldız Mahallesi Halı Yıkama
Yıldız mahallesi halı yıkama firması olarak bizi arayan müşterilerimizle doğru iletişim kurarak merak ettikleri her konuda ayrıntılı bilgi veririz. Halı yıkama hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz;
• Müşterilerimizden adres bilgisi alarak istedikleri zaman halıları alırız.
• Halıların, başka kişilerin halılarıyla karışmaması için halıları sizlerden alırken barkot numarası veririz.
• Yıldız mahallesi halı yıkama fabrikasına getirdiğimiz halılar başka müşterilerin halılarıyla birlikte serilmez ve yıkanmaz.
• Firmamız bu konuda en az sizler kadar titizdir.
• Ayrıca başka müşterilerin halılarından sizin halılarınıza toz, kir ve leke geçmemesi bizimde işimizi zorlaştırır.
• Yıldız mahallesi halı yıkama firmamız halıları yıkamadan önce iplik yapısını ve halı özelliklerini tespit eder, halıların türüne göre sınıflandırma yaparak kullanılacak deterjanı seçer.
• Eğer halıda lekeler varsa özel leke çözücüler ile işlem yaparız.
• Bu işlemleri uygularken halılarınıza zarar vermeyiz.
• Halılarınız kullandığımız deterjandan dolayı hiçbir zarara uğramaz.
• Çünkü yıkama deterjanlarımız öncelikle firmamızın test olarak kullandığı halılarda deneriz.
• Yıldız mahallesi halı yıkama firmamız da halılarınız türüne göre deterjanlar kullanılarak derinlemesine temizlenir.
• Yıkama makinelerimiz sayesinde halılarınız iplik köklerine kadar temizlenir.
• Tamamen temizlenen halılar havuz sistemi kullanmadan bol suyla durulanır. Firmamız el dokuma, ipek ve yün halıları ayrı deterjan ve teknikler kullanarak deforme etmeden tertemiz yıkar. Halılar tamamen temizlenene kadar yıkama işlemini tekrarlar. Yıkama ve leke çıkarma işlemlerimizde halılarınız deforme olmaz.
Son Kontrol ve Teslimat Aşamamız
Yıldız mahallesi halı yıkama firmamız tamamen durulanan halıları kurutma makineleriyle hızlıca kurutur. Halı yıkama çalışanlarımız kurutulan halıları hava ile temas edip nemli kalmaması için kurutma alanımıza serer. Bu sayede kuruyan halılar da rutubet, nem ve ıslaklık kalmaz. Halı yıkama çalışanlarımız kuruyan halıları kontrol masasına alarak tek tek inceler. Yıkanan ve kurutulan halılar paketlenerek müşterilere teslim edilir. Halı yıkama firmamız müşteri memnuniyetine önem verir. Kusursuz hizmetimizi uygun fiyatlarla sizlere sunar.
Yüksekalan Mahallesi
Zerdalilik Mahallesi
Zümrütova Mahallesi gibi tum mahallelerinde Halı Yıkama,Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama,Stor Perde Yıkama,Yorgan ve Battaniye Yıkama,Yerinde Yıkama hizmetlerini siz saygı deger musterilerimize vermekteyiz.

  • Hızlı teslimat.
  • Profesyonel yıkama.
  • Garantili hizmet.
ikon