Rose HalıYıkama

Sirinyalı Halı Yıkama


Şirin Yalı Halı Yıkama
Şirin yalı halı yıkama firmamız bölge genelinde kusursuz bir şekilde temizleme yapmaktadır. Evinizden, iş yerinizden, aldığımız halı ve halıfleksleri yıkama koşullarına uygun olarak deforme etmeden yıkarız. Hızlı teslimatımız ve özenli çalışmalarımız sayesinde Şirin Yalı bölgesinde uzun yıllardır en çok tercih edilen firma olmaya hak kazandık.Eldokuma,Step Halı,Yün Halı,Nepal Halılarınız itina ve özenle yıkanır.
Halı Yıkama Tekniklerimiz
Şirin yalı halı yıkama firmamızı halılarını yıkatmak için iletişime geçen müşterilerin adresleri alınır. Kendilerine uygun olan zamanda servis aracımız ile adreslerine giderek halılarını alırız. Diğer müşterilerin halıları ile alınan halıların karışmaması için etiketleme işlemi en başta yani müşterilerin yanında gerçekleştirilir. Şirin yalı halı yıkama etiketleme işlemi yaptıktan sonra fiş bilgilerini gireriz. Halı sayısı, ücreti varsa aciliyeti not ederiz. Müşterilerden aldığımız halılar yıkama alanına tek tek serilir. Bu sayede başka kişilerin halılarından sizin halılarınıza geçebilecek toz, kir ve ağır lekelerin halılarda oluşturabileceği olumsuzluklardan kaçınırız. Şirin yalı halı yıkama alanına serilen halıların iplik türü kullanılacak şampuan/kimyasal temizleyicilerin, kimyasal ağırlığı belirlenir. Yün ve İpek halılarda çamaşır suyu, ağır tiner, yoğun kimyasal içeren yağ ve kir çözücüler kullanılmamalıdır. Standart halılarda kullanılacak maddelerin ilk şartı halıların ıslak olmasıdır. Şirin yalı halı yıkama firmamızda kullanılan çözücüler halıya hasar vermez. Islak halılar köpüklenip yıkandıktan sonra durulama işlemi yapılır. Halılar fazlasıyla temiz suyla durulanıp bir çekçek yardımıyla halıdaki kalan deterjanlı su arındırılır. Daha sonra halılar rulo haline getirilip kurutma alanına götürülür. Halılar maksimum 15 dakika içinde kurutma makinesinde kurutulur. Aksi takdirde halıda kalan su halı kenarlarında sararmalara neden olur.
Şirin Yalı Halı Yıkama Teslimatı
Şirin yalı halı yıkama yaz ayalarında 2 dakika, kış ve sonbahar ayalarında 3 dakika kurutulan halılar serim alanına gönderilir. Halılar serildikten 1 gün sonra kontrol edilir. Halılar kurumamışsa biraz daha bekletilir. Kuruyan halılar kontrol ve paketleme alanına alınır. Kontrol alanında nemli plastik el fırçası ile halıyı son kez yüzey temizliğinden geçiren personelimiz aynı zamanda halıdaki lekeleri kontrol eder. Şirin yalı halı yıkama müşteri memnuniyetini ve temizlik hissini arttırmak için güzel kokulu bir parfüm paket içindeki halıya püskürtülür. Özenli paketleme yapıldıktan sonra müşterilerimizin müsait olduğu zaman halılar teslim edilir.

Rose Halı Yıkama olarak;Antalya da Muratpasa' nın Sirinyalı mahallesinde halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve stor perde yıkama hizmetlerini siz saygıdeğer müşterilerimize vermektedir.

  • Hızlı teslimat.
  • Profesyonel yıkama.
  • Garantili hizmet.
ikon