Rose Halı halı yıkama yerinde yıkama ile tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Antalya Halı Yıkama
Rose Halı Yıkama,Halı yıkama firması olarak şehrimizde ve ilçelerimizde uzun yıllardır halı yıkamacılık işini deneyimli olarak sürdürmekteyiz. Firmamızın temiz ve kaliteli çalışmalar yapması sayesinde sizlerin güvenini kazanarak iş potansiyelimizi arttırdık. Halılarınızı ve yıkanmasını istediğiniz stor perde, yorgan, kanepe olmak üzere birçok konuda sizlere kusursuz hizmet veriyoruz. Firma olarak Antalya genelinde hizmet vermekteyiz. Özellikle Lara, Muratpaşa, Konyaaltı,Kepez ilçelerimizde de kapsamlı olarak çalışmaktayız.
Halı Yıkama Hizmetlerimiz
Antalya halı yıkama sektöründe faaliyet gösteren firmamız, yıkanmasını istediğiniz halı, battaniye, yorgan, perde gibi eşyalarınızı evinizden ücretsiz alır. Firmamız her evin halısını ayrı ayrı sınıflandırarak havuz sistemi kullanmadan yıkar.’’ Halılarım başkalarının halılarıyla birlikte yıkanıyor’’ endişesini kafanızdan atıyoruz. Hijyen ve sağlık kurallarına dikkat ettiğimiz için halılarınızı numaralandırarak özel olarak yıkıyoruz. Halılarınızı kısa sürede tertemiz yıkayarak evinize teslim ediyoruz.Antalya Halı yıkama firması olarak hizmetlerimizi kısaca şöyle açıklayalım;

• Ücretsiz teslimat
• Titiz ve özenli yıkama
• Hızlı kurutma
• Paketleme öncesi leke kontrolü
• Kusursuz paketleme
• Hızlı teslimat
Halı yıkama işini en ince ayrıntısına kadar özenle gerçekleştiriyor olmamız işimizin en güzel reklamıdır. Halıları çeşitlerine göre sınıflandırarak yıkama tekniği belirleriz. Halılarınız firmamız sayesinde yıpranmadan, hasar görmeden yıkanır. Bol suyla durulama işlemi yaparak halılarınızda deterjan kalıntısı bırakmıyoruz. Hızlıca kuruttuğumuz halılarda küf, nem kokusu ve ıslaklık olmaz. Bizimle iletişime geçerek halı yıkama konusunda merak ettiğiniz ne varsa öğrenebilirsiniz.
Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler
Halı Yıkama Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler Halı yıkama firması arayan kişilerin çok iyi araştırma yapması gerekir. Öncelikle havuz sistemi kullanılmamalıdır ve kesinlikle numaralandırılma yapılarak yıkanmalıdır. Halıların yapısına göre sınıflandırılarak farklı işlemler ve deterjanlar seçilmelidir. Bu konuda araştırma yapan herkes firmamızla iletişime geçebilir. Uygun fiyata mükemmel temizlik hizmetimizle sizlere yardımcı olmaya hazırız.
Antalya Yerinde Halı Yıkama
Antalya yerinde halı yıkama olarak yıllara dayana tecrübemizi gelişen teknoloji ve sizlerden gelen talep ve öneriler ile birleştirerek hizmet vermekteyiz. Halılarınıza en az sizler kadar özen gösterip, öz veri ve titiz bir çalışma ile yıkayarak sizlere teslim ediyoruz. Aklınızda oluşan bütün soru işaretlerine, net ve açık şekilde cevaplar vererek gönül rahatlığı içerisinde geçireceğiniz bir halı yıkama hizmeti sizlere sunuyoruz.
Antalya Yerinde Halı Yıkama Çalışması
Web adresimiz, telefon numaralarız ya da mağazamız ile istediğiniz zaman irtibata geçmeniz halin Antalya yerinde halı yıkama olarak;
• Belirlediğiniz gün ve saatte evinize gelerek halılarınızı cinsine göre sınıflandırıp, leke analizi yapıyoruz.

• Hazırlanan rapor ışığında güçlü leke çıkarıcılar, teknolojik teçhizat ve işinde uzman personelimiz ile evinize geliyoruz.

• Halılarınızı yerinde detaylı şekilde temizliyoruz.

• Halılarınızda ıslak nokta kalmayacak şekilde kurutuyoruz.
Tüm işlemlerin sonucunda Antalya yerinde halı yıkama olarak sizler ile birlikte detaylı kontrolleri yapıyoruz. Aklınıza takılan bir nokta olması durumunda tüm işlemi başa alarak sizlerden onay gelene kadar itinalı şekilde yıkama ve kurutma işlemine devam ediyoruz.
Müşteri Memnuniyetli Halı Yıkama
Özenle yaptığımız bütün işlemlerden sonra halılarınızı sizlere ilk günkü temizliği ve yeniliği halinde kullanımınıza hazır halde sizlere sunuyoruz. Antalya yerinde halı yıkama olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana belirlediğimiz müşteri memnuniyeti ilkesi ışığında çalışmaktayız. Beğenmediğiniz ya da lekelerin çıkarılmaması gibi bir sorun olması durumunda ödemiş olduğunuz yıkama ücretini hiçbir şart ve neden aramaksızın sizlere iade ediyoruz. Sağlık Bakanlığından onaylı hijyenik temizleme deterjanlarımız ve profesyonel ekip ile teçhizatımız ile halılarınızı mümkün olan en kısa sürede kirden arındırılmış bir halde sizlere teslim ediyoruz. Halılarınızı yıkama işlemi öncesinde garantimiz altına alarak, yıkama esnasında oluşacak bir sorundan dolayı deforme olma, renk solması vb. olması durumunda Antalya yerinde halı yıkama olarak ücretiniz sizlere takdim ediyoruz. Halı yıkama sektöründe sizlere en uygun fiyatları sunan firmamız, tüm hizmetini sizlerin belirlediği koşullar altında sunmaktadır. Temizlik sonrasında halılarınızı evinizin bütün odalarında gönül rahatlığı içerisinde sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.
Saygılarımızla Rose Halı Temizlik Hizmetleri

Doğru Yıkama
Kurutma
Paketleme
Bizim İşimiz

RoseHalı koltuk yıkama cafe koltuğu yıkama ile tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Antalya Koltuk Yıkama
Koltuk yıkama konusu müşterilerimiz tarafından firmamızdan sıklıkla talep edilen işlerden biridir. Mevsimsel temizliklerde ve ihtiyaç duyulan her durumda firmamız en uygun fiyatlarla çalışmaktadır. Antalya genelinde, Lara, Muratpaşa,Konyaaltı ve Kepez bölgelerinde koltuk yıkama konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Kapsamlı ve titiz çalışan firmamızla iletişime geçerek istediğiniz zaman koltuklarınızı yıkatabilirsiniz. Koltuk yıkama işini firma çalışanlarımız etik ve ahlak sınırları içerisinde profesyonel olarak kısa sürede tamamlar. Evinizin kapılarını firmamıza gönül rahatlığıyla açabilirsiniz. Amacımız işimizi en iyi şekilde yaparak müşteri memnuniyeti almak ve bu sayede firmamıza duyulan talebi arttırmaktır. Teknolojinin temizlik alanında geliştirdiği makine ve sistemler sayesinde kusursuz işlere imza atıyoruz. Sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.
Koltuk Yıkama Hizmetimiz
Koltuk yıkama konusunda hassas ve titiz çalışan firmamız evinize gelerek koltuklarınızı kısa sürede tertemiz yıkar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalite ve saygı çerçevesinde işimizi kısa süre de yaparız. Koltuklarınızı nasıl yıkayacağımızı sırasıyla şöyle anlatabiliriz;
• Öncelikle koltukların kumaş özelliğini belirleriz.

• Anti bakteriyel temizlik ürünleri ve özel leke çıkarıcılar kullanırız.

• Koltuk kumaşını yıpratmadan özenle fırçalama işlemi yaparız.

• Sonrasında yüksek ve güçlü vakumlama sistemi ile kirden ve lekeden arındırırız.

• Durulama işlemimizin ardından koltuklarınız kısa sürede kuruyarak istediğiniz temizliğe ulaşacaktır.
Koltuk yıkama firması araştıran kişiler bizlerle iletişime geçebilir. Özellikle Antalya geneli, Lara, Murat paşa, Konyaaltı,Kepez bölgelerinde koltuklarını yıpratmadan tertemiz yıkatmak isteyen herkesi firmamıza bekleriz.
Koltuk Yıkaması Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Koltuk yıkama basit ve kolay bir işmiş gibi düşünülmemelidir. Son derece dikkat isteyen titiz ve profesyonelce yapılması gereken bir iştir. Öncelikle koltuğun renginde solma, akma ve ağarma olmaması için deterjan tercihinin ve yıkama tekniğinin çok iyi ayarlanması gerekir. Kumaşın yapısını bilerek yıkama yapmakta önemlidir. Aksi taktirde kumaşta hasar oluşabilir. Dikişli yapıda kanepeler de dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. Güçlü vakumlama yapmak dikişlere zarar verebilir. Ayrıca leke çıkartıcılarda önemlidir. Kumaşın rengini soldurarak zarar verebilir. Firmamız yıkama yapmadan önce bu konuları önceden belirleyerek işe başlar. Sizlerde sorunsuz bir şekilde koltuklarınız temizletmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz.
Saygılarımızla Rose Halı Temizlik Hizmetleri

Doğru Yıkama
Kurutma
Paketleme
Bizim İşimiz

RoseHalı stor perde yıkama yatak yıkama ile tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz.


ANTALYA STOR PERDE YIKAMA
Stor perde yıkama hizmetini firmamız sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Stor perde temizliği tıpkı halı yıkamada olduğu gibi geniş alanlara serilerek yıkanan eşyalardır. Evde yıkama yapılmak istendiğinde perdenin tamamen geniş bir alana açılarak yıkanması gerekir. Ayrıca yıkama ve durulama işlemleri son derece yorucu ve zahmetlidir. Stor perdelerinizi sökerken, yıkarken ya da kuruturken zarar verebilirsiniz. Bu nedenle uygun fiyatlara firmamız ile iletişime geçerek yıkatabilirsiniz. Perdelerinizi hiçbir hasara uğratmadan söküp, tertemiz yıkayarak teslim ederiz ve mekanizmasına takarız.
Stor Perde Yıkama Hizmetimiz
Stor perde yıkama konusu firmamızın en iyi yaptığı işlemlerden biridir. Dilediğiniz zaman evinize gelerek stor perdeleriniz söküp yıkayıp getiriyoruz. Stor perde yıkatmak isteyen kişilerin firma seçerken dikkat etmesi gerek önemli konular vardır.
.Özellikle m2 si uygun fiyat seçenekleri ile kusursuz yıkama yapılması gerekir.

•Stor perde sökülürken ve takılırken mekanizmaya zarar verilmemelidir.

•Perde yıkanmak için açıldığında zeminin düz ve perdeye hasar vermeyecek şekilde olması gerekir.

•Köpürterek yıkama yapılırken perde renginin zarar görmeden yıkanması gerekir

•Fırça, bez ya da sünger ile yıkarken perde yapısı bozulmamalıdır.

•Perde güzelce süzülerek kurutulmalıdır.
Stor perde yıkama konusunda ayrıntılı bilgi almak isteyen herkesi firmamıza bekleriz. Yıkama işlemlerine dair ne varsa sizler için tasarladığımız web adresimizden ulaşabilirsiniz.
Stor Perde Yıkama Fiyatlandırmamız
Antalya geneli stor perde yıkama işlemleri yapmaktayız. Bu konuda Lara, Muratpaşa, Konyaaltı,Kepez gibi ilcelerimize sıklıkla hizmet vermekteyiz. Perdelerinizi müsait olduğunuz bir zamanda evinizden alarak yıkama yaparız. Bu konuda fiyat araştırması yapan kişilerin bizimle iletişime geçmesini öneriyoruz. Firmamız stor perde, zebra perde gibi mekanizması olan perdeleri sınıflandırarak ücretlendirir. Stor perde yıkama sıklığınız ne olursa olsun uygun fiyatlarla kısa sürede perdenizi tertemiz yıkayarak evinize teslim ediyoruz. Piyasada bu sektörde hizmet veren birçok firmaya oranla işimizi deneyimli ve kaliteli olarak sürdürüyoruz. Üstelik bu hizmetimizi verirken müşterilerimize cazip fiyatlar sunuyoruz. Perdelerinizin çeşidini, m2 bilgisini vererek fiyat almak için bizlerle iletişime geçiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisi yapmaya hazırız.

ANTALYA YATAK YIKAMA
Yatak yıkama müşterilerimiz tarafından sıklıkla talep edilen hizmetlerimiz arasındadır. Uyku sırasında vücudumuzdan çıkan toksinler ve ter direk olarak yattığımız yatağa nüfus etmektedir. Yatak üzerine serilen, alez, çarşaf ve koruyucular her ne kadar yatağın temiz kalmasını sağlasa da uzun süre zarfında durum değişmeyecektir. Yatağın elle sık sık silinmesi ve koruyucular ile kirlenmemesi adına alınan tedbirler vücudumuzdan yatağa geçen koku, kir ve ter gibi durumlara karşı koruyudur. Yatak yıkama konusunda geliştirilmiş profesyonel hizmetler almak hijyen ve sağlık açısından şarttır. Çünkü Üstü sürekli kapalı olan yataklarda zaman içerisinde rutubet, sararma ve koku oluşumu meydana gelecektir. Bu durumda yatağınızın ömrünü kısaltarak mikroplara ve koku oluşumuna fırsat verecektir. Firmamız Antalya, Lara, Murat Paşa, Konyaaltı,Kepez bölgeleri geneline uygun fiyata yataklarınızı evinize gelerek yıkamaktadır. Bu konuda ayrıntılı bilgi alarak bizlerle iletişime geçiniz.
Yatak Yıkama Hizmetlerimiz
Yatak yıkama işlemleri genellikle tek kişilik ve çift kişilik karyola yatağı olarak yıkamasını yaptığımız eşyalardır. Yatak yıkama işini de tıpkı diğer işlerimizde olduğu gibi özenli ve titiz bir şekilde yerine getiririz.
Yatak yıkama işlemini nasıl yaptığımızı sizlere şöyle sıralayabiliriz;

• Evinize istediğiniz zamanda deneyimli çalışanlarımız gelerek etik ve hassasiyet kuralları çerçevesinde hizmet vermeye başlarlar. Firma olarak en çok dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Bu nedenle evinizin kapılarını bizlere gönül rahatlığıyla açabilirsiniz.

• Yatak yıkama işine başlamadan önce deterjan türümüzü belirleriz.

• Anti bakteriyel deterjanlarımız ile yatağınızı derinlemesine yıkarız.

• Güçlü vakumlama özelliğine sahip yıkama makinemiz ile yatağınız hasara uğramadan hiç ıslaklık kalmayacak şekilde yıkanır.

• Yataktan tüm deterjanı ve suyu arındırdıktan sonra yatağınız kısa sürede kuruyarak kullanıma hazır hale gelir.

• Dikkatli ve profesyonel hizmetimizi en uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız.
Yatak yıkama konusunda ayrıntılı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca web adresimizden iş görsellerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.
Yatak Yıkama Ücretlerimiz
Yatak yıkama ücretlerimiz piyasa da bu alanda çalışma yapan birçok firmaya göre çok daha makul miktarlardadır. Uygun fiyata kusursuz temizlik hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçiniz.
Saygılarımızla Rose Halı Temizlik Hizmetleri